fbpx

Prisijungti

Naujienos

Alytaus metų apdovanojimai – ir Rūmų nariams

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad 2019 m. sausio 11 d.  Alytaus miesto teatre išdalinti Alytaus metų apdovanojimai. Alytaus miesto garbės piliečiai ir miesto vardą savo pasiekimais garsinantys moksleiviai iškilmingo vakaro „Alytus – mano širdy" metu apdovanojimus įteikė labiausiai miestui nusipelniusiems žmonėms bei įmonėms. Vilniaus prekybos, pramonės ir rūmų nariai taip pat neliko nepastebėti.

,,Už inovatyvų verslą" įvertinta AB „Snaigė“. Ši įmonė, įkurta 1963 m. Nuo 1966 m. pardavusi daugiau kaip 12 milijonų šaldytuvų ir 97 % produkcijos eksportuojanti į 30 Europos ir Azijos šalių, „Snaigė“ nuolatos domisi naujovėmis, diegia inovacijas, atsižvelgia į rinkos diktuojamus poreikius bei klientų kasmet augančius lūkesčius.  

„Praėjusiais metais pradėjome gaminti naujo dizaino „Retro“ spalvotus šaldytuvus, kurių dizainas buvo puikiai įvertintas pirkėjų. Mūsų tikslas – tiekti vartotojams aukštos kokybės produktus už priimtiną kainą, todėl visada stengiamės išlaikyti aukštus kokybinius bei energetinės klasės parametrus.“ – sakė technikos ir gamybos direktorius Kęstutis Urbanavičius.

„Tikiuosi, kitais metais šioje nominacijoje sulaukti daugiau konkurentų, juk dalintis ir kitiems dovanoti yra gera“, – dėkodamas už nominacijoje ,,Socialiai atsakinga įmonė"  įteiktą  apdovanojimą  sakė  bendrovė ,,Vita Baltic International“ vadovas Vladislavas Gunevičius. 

Ši įmonė 2018 m. šventė 20 metų veiklos jubiliejų ir jau ne pirmus metus remia miesto kultūrą ir sportą, vaikų veiklas. Jos vadovas Vladislavas Gunevičius gerai žinomas ne vienai į nepavydėtiną situaciją patekusiais šeimai, nevyriausybinėms organizacijoms, dirbančioms su socialiai remtinomis šeimomis, padeda gausių ar sunkumų patiriančių šeimų vaikams susiruošti rugsėjo 1-ąjai, prieš Šv. Kalėdas dovanoja renginius, visada prisideda prie miesto švenčių organizavimo.

,,Metų darbdavio" apdovanojimas atiteko dar vienam rūmų nariui – bendrovei ,,Parama“.

1991 m. įsteigta įmonė vykdo kelių remonto darbus, yra įsigijusi modernios vokiškos kelių statybos technikos ir mechanizmų, todėl gali imtis ir sudėtingų kelių statybos projektų. Šiuo metu bendrovėje dirba 250 darbuotojų, nemaža jų dalis – atestuoti specialistai ir inžinieriai. „Stengsimės išlaikyti šį statusą“ – dėkodamas už skirtą apdovanojimą sakė UAB „Parama“ valdybos pirmininkas Kęstutis Muliuolis.

Kandidatus Alytaus metų apdovanojimų nominacijoms dar praėjusių metų pabaigoje siūlė  alytiškiai ir visuomeninės tarybos, o laimėtojai išrinkti balsavimo būdu, balsavimo rezultatus dar kartą įvertinus visuomeninėms taryboms.

Už 36 Alytaus metų apdovanojimams pasiūlytus nominantus balsavo daugiau kaip 2 400 alytiškių. Iš viso apdovanoti 16 garbių alytiškių ir įmonių.

Zitos Stankevičienės nuotraukos

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.