fbpx

Prisijungti

Naujienos

Alytaus krašto žmonėms – Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimai

2021 m. spalio 8 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo ir mokslo bendruomenės vardu ir Tarybos sprendimu Alytuje įteikti garbingi apdovanojimai krašto nusipelniusiems žmonėms. Laureatų paskelbimas vainikavo šiandien Dzūkijos sostinėje vykusią konferenciją „Žiedinė ekonomika regione“, sutraukusią valdžios lyderius, verslo savininkus ir visuomenės atstovus.

Rūmų Tarybos sprendimu pritarta Edvardą Bielskį, UAB „Coner“ direktorių, daug prisidėjusį sprendžiant Alytaus Sakalėlio ir Drevinuko mokyklų problemas, apdovanoti Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų Bronzos (III laipsnio) „DARBO ŽVAIGŽDE“, įsteigta sėkmingiausiai dirbantiems regionų verslininkams ir asmenims, ženkliai prisidėjusiems gerinant verslo sąlygas šalies regionuose.

Už ilgametį ir nepriekaištingą darbą, aukštus pasiekimus profesijos srityje, asmeninį indėlį į organizacijos vystymąsi, aukštus asmeninės atsakomybės reikalavimus, už nuopelnus Lietuvos ūkio gerovei Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų „DARBO ŽVAIGŽDĖS MEDALIU“ apdovanota p. Dalia Kitavičienė, Alytaus r. savivaldybės mero pavaduotoja; p. Vilma Jurgelevičienė, Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė; Auksė Juonienė, Alytaus m. savivaldybės Turto valdymo ir verslo vedėja, Juozas Muzikevičius, fotomenininkas; Kristina Dūdonytė, Žmonių su negalia teisių stebėsenos komisijos pirmininkė.

„Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai jungia skirtingus verslus ir organizacijas, mokslo institucijas,  įstaigas, o veikimo ir dėmesio laukas – nuo socialinio dialogo su valdžios institucijomis iki bendrų socialinių projektų su bendruomenėmis. Džiaugiamės bendrose veiklose sutinkantys daug žmonių, kuriems norisi padėkoti, kad savo darbu padeda augti visam regionui įvairiose srityse“, - pažymi Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius.

Simboliška, kad garbingi apdovanojimai įteikti projekto „Socialinės įmonių atsakomybės skatinimas“ rėmuose organizuotos konferencijos apie žiedinę ekonomiką regione metu. Temos aktualumą ir  svarbą rodo gausus dalyvių bei svečių sąrašas. Pranešimus skaitė Simonas Gentvilas, LR Aplinkos ministras, Laimutė Pilukaitė, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje Politikos analizės ir apžvalgos grupės vadovė, Kotryna Tamoševičienė, Lietuvos banko, Ekonomikos departamento direktorė; Konstantinas Iljasevičius VšĮ  „Grunto valymo technologijos“ Projektų ir gamybos organizavimo skyriaus vedėjas; Giedrė Ramanauskienė, Lietuvos inovacijų agentūros Inovacijų analizės ir politikos departamento vadovė.

Diskusijose Tvarus savivaldybių ir verslo bendradarbiavimas ir Švietimo vaidmuo kuriant žiedinę ekonomiką dalyvavo Nerijus Cesiulis, Alytaus miesto meras, Algirdas Vrubliauskas, Alytaus rajono meras, Rolandas Janickas, Ukmergės rajono meras, Sonata Matulevičienė, „Novo Nordisk Pharma“, Korporatyvinių reikalų ir viešųjų ryšių vadovė, Sigitas Naruševičius, Alytaus kolegijos direktorius, Laurynas Ladieta, VšĮ  „Gamtos ateitis“, teisininkas, Semionas Bondarevas, AB „Astra“ valdybos pirmininkas, prof. habil. dr. Antanas Čenys, VilniusTech, doc. Violeta Kaunelienė, Kauno technologijos universitetas.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis