fbpx

Prisijungti

Naujienos

ADMA TranS4MErs akceleracijos programos kvietimas

Vilniaus PPAR kartu su partneriais įgyvendina tarptautinę iniciatyvą ADMA TranS4MErs ir primena apie paskelbtą programos kvietimą, skirtą mažoms ir vidutinėms gamybos įmonėms (MVĮ).

Pažangiosios gamybos srityje veikiančios MVĮ kviečiamos teikti paraiškas ir gauti inovacinius čekius, suteikiančius įmonėms galimybę gauti asmeninę specialaus ir sertifikuoto transformacijos eksperto konsultacijas, kad galėtų parengti individualų transformacijos planą.

Daugiau informacijos apie atvirojo kvietimo tinkamumo kriterijus ir paraiškų teikimo procesą rasite projekto svetainėje Acceleration programme | ADMA (trans4mers.eu), o paraišką pateikti F6S portale.

Pirmasis kvietimas teikti paraiškas atviras iki gruodžio 14 d. Tačiau yra numatytos trys tarpinės paraiškų teikimo pabaigos datos: 2022 m. lapkričio 2 d., lapkričio 16 d. ir lapkričio 30 d. Rekomenduojama pateikti paraiškas iš anksto, nes po kiekvienos tarpinės datos pateiktos paraiškos bus peržiūrimos ir atrenkamos pagal eiliškumą.

Jeigu susidomėjote teikti paraišką šiam projektui – kviečiame lapkričio 2 dieną, 10:00 CET prisijungti į vebinarą, kuriame ekspertai konsultuos paraiškos teikimo klausimais.

Registracija į šį vebinarą: https://lnkd.in/dcTUQn5D.

Norėdami sužinoti daugiau apie ADMA TranS4MErs iniciatyvą, apsilankykite svetainėje www.trans4mers.eu ir sekite mus socialiniuose tinkluose:

Lietuvoje tarptautinę iniciatyvą ADMA TranS4MErs įgyvendina Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir Lietuvos inovacijų centras.

Šiam projektui finansavimą skyrė Europos Sąjungos mokslinių tyrimų ir inovacijų programa Horizon 2020 pagal dotacijos sutartį Nr. 101037866.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis