fbpx

Prisijungti

Naujienos

45 virtualūs susitikimai tarp Taivano ir Lietuvos įmonių

 

Praėjusią savaitę vyko virtualus Taivano ir Lietuvos įmonių verslo kontaktų renginys. Verslo partnerių Lietuvoje ieškojo Taivano ekologiškos pramonės, automobilių dalių ir priedų, elektros įrangos, kompiuterinių technologijų ir IRT, techninės įrangos, įrengimų ir įrankių, medicinos ir sveikatos priežiūros, sporto įrangos, maisto pramonės ir kitų sričių gamintojai (dalyvavusių Taivano įmonių sąrašą rasite nuorodoje: https://spark.adobe.com/page/d5IRfOk6qSvS5/).

Iki 30 min. trukusiuose virtualiuose susitikimuose Taivano ir Lietuvos įmonės turėjo galimybę prisistatyti, aptarti galimą bendradarbiavimą, sužinoti apie naujausius Taivano įmonių pasiekimus ir produkcijos naujoves. Renginio metu įvyko 45 virtualūs susitikimai tarp 24 Lietuvos ir 29 Taivano įmonių.

Susitikimus su Taivano verslininkais organizavo Enterprise Europe Network partneriai – Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir Taivano užsienio prekybos plėtros taryba (angl. Taiwan External Trade Development Council – TAITRA). TAITRA ir Vilniaus PPAR yra pasirašę bendradarbiavimo memorandumą. Tai jau ketvirtoji Taivano verslo misija Lietuvoje, šių metų pavasarį taip pat buvo organizuoti virtualūs susitikimai tarp Lietuvos ir Taivano įmonių, o po pirmosios verslo misijos, kuri įvyko 2018 m. Vilniuje, buvo pasirašyti du Lietuvos ir Taivano įmonių bendradarbiavimo susitarimai.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis