fbpx

Prisijungti

Naujienos

LIETUVOS – UKRAINOS asocijuotų verslo organizacijų vadovų susitikimas Kijeve

Lietuvos ekonomistams ir toliau spėliojant, į kurią pusę kryps Lietuvos Bendrojo vidaus produkto (BVP) ir eksporto kreivės, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius ir tarybos narys Edvardas Bielskis Kijeve susitiko su Ukrainos USPP pramonininkų konfederacijos prezidentu Anatolij Kirilovič Kinachu ir Kijevo prekybos pramonės rūmų prezidentu Nikola Vasiljevič Zasulskij.
🇱🇹🇺🇦Šiose intensyviose diskusijose dėl svarbiausių ekonomikos klausimų, glaudesnio bendradarbiavimo ir stipresnės partnerystės tarp Lietuvos ir Ukrainos aptartos ir galimybės bei ir konkretūs žingsniai, kaip perkelti karinės pramonės gamybą į Lietuvą, čia kurti jungtines įmones ir kartu prisidėti prie Ukrainos ekonominio atstatymo. Tai buvo unikali proga pasidalinti idėjomis, strategijomis bei užtikrinti, kad ilgalaikiai ekonominiai ryšiai tarp Lietuvos ir Ukrainos duotų apčiuopiamų rezultatų.
🇺🇦🇱🇹“Nepaisant karo veiksmų, Ukrainos teritorijos nuolatinio puolimo, Ukrainoje fiksuojamas bendrojo vidaus produkto augimas. Pagal Ukrainos nacionalinio banko prognozes augimas numatomas ir 2024 metais. Mūsų tikslas šiomis karo sąlygomis ne tik palaikyti Lietuvos ir Ukrainos verslo bendradarbiavimą, bet ir aktyviai prisidėti prie ekonominių ryšių atkūrimo bei teikti pagalbą Ukrainos ekonomikai. Mes siekiame užtikrinti, kad šios dvi šalys galėtų sujungti jėgas ir įveikti iššūkius kartu.” – teigė Vilniaus PPAR prezidentas Sigitas Leonavičius.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis