fbpx

Prisijungti

Naujienos

KVIEČIAME Į SVEČIUS PAS RŪMŲ NARĮ UAB KVALITETAS

Rugsėjo 14 d., ketvirtadienį, 14:00 val.  Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai kviečiami apsilankyti  pas Rūmų narį - į UAB „Kvalitetas“ - pasimėgauti edukacinio lauko žydėjimu ir pamatyti gamybos procesus – kaip modernizuotu senoviniu džiovinimo būdu galima pagaminti šiuolaikiškus, inovatyvius produktus.

Įmonė perka daugiausiai Lietuvoje užaugintas uogas, daržoves, žoleles ir sėklas. Patys džiovina žemoje temperatūroje taip išlaikant natūraliausius uogų ir daržovių skonius.

UAB „Kvalitetas“ sukūrė prekinį ženklą URBAN FOOD, kuris kuria natūralių skonių ir ryškių spalvų pasaulį. URBAN FOOD galite įsigyti super maisto ir kitų sveikų, ekologiškų, lietuviškų produktų visus metus. Juos rasite interneto parduotuvėje, vaistinėse, taip pat galima įsigyti ir pas prekybinius partnerius.

Maloniai laukiami VPPAR verslo bendruomenės nariai. Čia Jūs ne tik susipažinsite su URBANFOOD veikla, tačiau ir pabendrauti tarpusavyje.

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS. Dalyvių skaičius ribotas. Registracija būtina (iki rugsėjo 11 d.) Kvietimas pas Rūmų narį UAB Kvalitetas 09 14 - „Google“ formos

Laikas: 14:00 – 16:30 val.

Adresas: Tilto g. 25, Dotnuva, Kėdainių r.

Daugiau informacijos suteiks Audronė Masandukaitė, Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė, tel. 8 612 82378, el. p.  a.masandukaite@cci.lt.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis