fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus PPAR lankėsi svečiai iš Japonijos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Lietuvos garbės konsulas Fukujamoje, Hirošimos Prekybos Rūmų prezidentas p. Shigehiro Komaru, Lietuvos ambasadorius Japonijoje Aurelijus Zykas, p. Toshiyuko Sato – Fukujamos miesto universiteto Prezidentas bei delegacija iš Fukujamos prefektūros.
„Džiaugiuosi galimybe pristatyti Fukujamos Prekybos Rūmus, kuriuos jungia daugiau nei 5800 narių. Tikimės su Vilniaus Rūmais užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius ir esame suinteresuoti su Vilniaus PPAR pasirašyti bendradarbiavimo sutartį“,- sako p. Shigehiro Komar.


„Noriu pažymėti, kad p. Komaru valdoma apie 6,000 sunkvežimių, 20,000 darbuotojų, 400 filialų Japonijoje ir Azijos šalyse turinti transporto įmonė jau dirba ir su Lietuva. Be to, p. Komaru turi puikius ryšius su Japonijos vyriausybe“ – sako LR Ambasadorius Japonijoje Aurelijus Zykas. Ambasadorius anonsavo, kad spalio viduryje planuojama nemaža (iki 100 dalyvių ) Japonijos verslo misija į Lietuvą.
Vilniaus PPAR viceprezidentas ir Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos prezidentas Tautginas Sankauskas su svečiais pasidalino informacija apie Lietuvos transporto ir logistikos sektorių ir aptarė bendradarbiavimo su p. Komaru transporto įmone galimybes.


Susitikime dalyvavęs Vilniaus PPAR viceprezidentas Kęstutis Černeckas pasidžiaugė svečių vizitu, kuris sutapo su Japonijos premjero vizitu Lietuvoje. „Tai buvo puiki proga pristatyti Vilniaus PPAR kaip verslo organizaciją ir jos indėlį į Lietuvos verslo plėtrą. Tokie susitikimai suteikia galimybę aptarti bendradarbiavimo galimybes tarp Lietuvos ir Japonijos verslo bendruomenių,“- sako Kęstutis Černeckas.


Fukujamos miesto universiteto Prezidentas p. Toshiyuko Sato susitikimo metu akcentavo, kad ieško bendradarbiavimo galimybių su Lietuvos universitetais.
Kviečiame visus, kam reikalingi kontaktai Fukujamos ir Nagojos regionuose kreiptis į Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmus.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis