fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus PPAR misija į Australiją

15 287 km – toks atstumas skiria Vilnių ir Sidnėjų, kuriame neseniai lankėmės kartu su mūsų narių - Lietuvos verslo įmonių delegacija. Sidnėjuje ir Melburne įgyvendinome Vilniaus PPAR verslo misiją Australijoje ir turėjome galimybę užmegzti naujus verslo ryšius šioje šalyje. Tai pirmoji ir kol kas tolimiausia Vilniaus PPAR verslo misija į šią šalį ir žemyną.
Ką ten veikėme? Devynios Lietuvos įmonės iš IT, tekstilės, dizaino, audiovizualinių menų sektorių dalyvavo „Corporality Summit 2023“ renginiuose Sidnėjuje, Melburno dizaino savaitėje, susitiko su Viktorijos valstijos Prekybos rūmais, kurie pristatė Australijos rinką. Vyko ir individualūs susitikimai su Australijos verslo atstovais. Taip pat aplankėme ir Lietuvos klubo narius Melburne.
„Turėjome puikią galimybę susipažinti su Melburno muziejaus ACMI ir „National Gallery of Victoria“ kuratoriais ir aptarti mūsų sukurtos produkcijos rodymo galimybes Australijoje. Taip pat susipažinome su lietuvių bendruomenės Melburne nariais, kuriuos sudomino UAB OKTA pademonstruotas VR kūrinys „Angelų takais“ ir kurie nori mums padėti pateikti į Ausralijos rinką, kad galėtume čia pristatyti Lietuvos kultūros paveldo ir meno projektus," – sako Vitalijus Žukas, misijoje dalyvavusios UAB Okta direktorius.
„Misijos metu buvo sudarytos puikios sąlygos ieškoti kontaktų, partnerių ar klientų. Melburne vykusiame susitikime su Viktorijos valstijos Prekybos rūmais dalinomės patirtimis, kurios būtinos šiandieninėje dinamiškoje ir konkurencingoje rinkoje, kur prisitaikymas ir naujovės yra pagrindiniai ilgalaikės sėkmės veiksniai. Melburne vykę dizaino savaitės renginiai, parodos buvo labai naudingi ieškantiems įkvėpimo ir norintiems rasti bendradarbiavimo kontaktų. Tuo tarpu verslo plėtros seminaro Sidnėjuje metu buvo dalinamasi patarimais apie internetinių tinklapių kūrimą jaunam verslui ir jo svarbą. Verta pastebėti skirtumus tarp Australijos ir Lietuvos rinkų, išryškėjusius seminaro metu. Manome, kad Lietuvos delegacijos „know how“ buvo ne mažiau vertingi,“ – pastebi Viktorija Baltrūnaitė, MB „Lapu" eksporto koordinatorė.
Dėkojame Lietuvos Respublikos ambasadoriui Australijoje Dariui Degučiui už pagalbą organizuojant susitikimus, Lietuvos klubo Melburne pirmininkui Vivai Aleknai, Lietuvos įmonių verslo delegacijai: OKTA studio, Keep It Boutique , „Lapu" , Animatrix , „Medijos jungtis“, „Verslo sprendimų partneriai“, ,,Acoobe“, „SD House“, „Imagis LT“ ir didelis dėkui kitiems dalyviams.
Verslo misija yra projekto „Eksporto plėtra“ (Nr. 03.2.1-LVPA-K-801-06-0007) dalis ir yra dalinai finansuojama ES Regioninės plėtros fondo lėšomis.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis