fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus PPAR VMT lankėsi Jungtinių Arabų Emyratuose

Gegužės 2-10 dienomis Vilniaus VMT (Irma Januševičiūtė - Spudienė, Laura Kaziukoniene, Rasa Baltė Balčiūnienė, Gabrielė Keraitė) ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai narių (Sima Giržadaitė) lankėsi Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Pagrindinis kelionės tikslas – pristatyti Lietuvą ir mūsų šalies verslininkes tarptautiniame moterų viršūnių susitikime (Global Summit of Women) Dubajuje gegužės 4 - 6 dienomis. Tarptautinis aukšto rango verslo, visuomenės bei politikos lyderių susitikimas, šiemet sutraukė per 900 dalyvių iš 72 pasaulio šalių ir buvo skirtas moterų vaidmeniui naujame pokyčių klimate (Women: leading a new climate of change). Nors renginys kasmet organizuojamas vis kitoje šalyje ir šiemet vyko jau 33-čią kartą, Lietuvos verslininkių delegacija jame dalyvavo pirmą kartą ir neliko nepastebėta.

 

 

Be gausybės įdomių pranešėjų ir įtraukiančių diskusijų, kurių įrašai jau viešai prieinami renginio svetainėje (https://globewomen.org/globalsummit/2023-presentations/), Vilniaus PPAR ir VMT atstoves itin džiugino naujos pažintys su verslininkėmis iš viso pasaulio: nuo Japonijos, Australijos, egzotiškų Azijos ir Afrikos šalių iki Europos, Meksikos ir JAV. Užmegzti kontaktai su JAE ir kitų šalių verslo moterų organizacijų atstovėmis. Renginio metu buvo smagu sutikti bendramintes iš BPW International ir FKA - Félag kvenna í atvinnulífinu, su kuriomis VVMT sieja itin draugiški ryšiai. Džiugu, kad mūsų naujų draugų tarpe nuo šiol ir Irene Natividad, tarptautinio moterų viršūnių susitikimo prezidentė, kuriai pristatėme savo šalį.

 

 

Kelionės metu Vilniaus PPAR ir VMT delegacija lankėsi UAE sostinėje Abu Dhabi įsikūrusioje Lietuvos ambasada Jungtiniuose Arabų Emyratuose/ Lithuanian Embassy to UAE ir susitiko su Šarūnė Šablevičienė, Žemės ūkio ir komercijos atašė. Draugiškoje aplinkoje buvo aptartos verslo plėtros JAE perspektyvos ir galima Lietuvos ambasados pagalba.
Labai vertinga buvo ir pažintis su Dubajuje jau įsikūrusiais ir verslus plėtojančiais tautiečiais (Austeja Brasiunaite Lanzanova, Tomas Dundulis), kurie pasidalino savo patirtimi bei šios šalies verslo ir gyvenimo ypatumais.
Intensyvią kelionės darbotvarkę užbaigė pažintinė programa, kurios metu viršūnių susitikimo dalyvės aplankė išskirtines Dubajaus ir Abu Dhabi vietas, susipažino su vietos papročiais, kultūra, religija, architektūros ir meno šedevrais.
Vilniaus PPAR ir VMT delegacija iš kelionės parsivežė daug naujų idėjų ir ambicingą norą netolimoje ateityje suorganizuoti tarptautinį moterų viršūnių susitikimą Lietuvoje.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis