fbpx

Prisijungti

Naujienos

Verslas suformulavo alternatyvius pasiūlymus Finansų ministerijai ir Seimui dėl mokesčių reformos

„Smaugianti infliacija, kosminės palūkanos ir mokesčių reformos dramblys, mojuojantis straubliu stiklo parduotuvėje“, – taip valdančiosios daugumos inicijuotą mokesčių reformą dabartinėje verslo aplinkoje apibūdina beveik 500 įmonių ir pagal individualią veiklą dirbančius verslo atstovus vienijančių Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius.
„Atstovaujame plataus spektro ir dydžio verslams Vilniuje, Ukmergės ir Alytaus regionuose – nuo paslaugų iki gamybos, nuo vieno ar kelių žmonių vietinio verslo iki didelių žinomų eksporto įmonių. Akivaizdžiai stebime kylančią didžiulę mūsų narių susirūpinimo bangą ir formalų Finansų ministerijos atliekamą reformos turinio derinimą su verslu. Pastebime tik siekį užsidėti pliusą, kad diskusija įvyko, ir net nebandoma apsimesti, jog reformos autoriai supranta, kaip numatomi pakeitimai pakeis įmonių ir individualų verslą plėtojančių įmonių kasdienybę bei ilgalaikius planus.
Kaip galima pasitikėti politikų pažadais, parodo vos prieš dvejus metus tuometinio Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko Mykolo Majausko viešai išsakyta pozicija, kad naujų mokesčių valdžia neplanuoja ir sieks išlaikyti mokesčių sistemos stabilumą, be kita ko, pabrėždamas, kad (...)„mokesčių sistemoje reikia elgtis taip, kaip krištolo parduotuvėje – nedaryti staigių judesių“. Dabar turime ir dramblį stiklo parduotuvėje, ir girdime dūžtančius verslo lūkesčius“, – kritikos negaili S. Leonavičius, Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmų prezidentas.
Apie visus pasiūlymus, kuriuos mokesčių reformos autoriams teikia Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmų nariai, skaitykite DELFI.lt.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis