fbpx

Prisijungti

Naujienos

Islandijos verslo moterų tinklo susitikimas su Rūmų nariais

Pernai užsimezgusi draugystė ir pasirašyta sutartis išaugo į dar vieną sėkmingą ir naujiems darbams įkvepiantį verslo susitikimą – mus aplankė ir islandiškomis verslo rinkos subtilybėmis su Lietuvos verslo įmonėmis pasidalino Islandijos moterų verslo tinklas.
Daugiau nei keturiolikos Lietuvos įmonių atstovai turėjo galimybę užmegzti naujus verslo ryšius ir sustiprinti savo profesinius santykius su Islandijos verslininke Sigridur Hrund bei Lietuvoje gimusia, tačiau jau daugiau nei dvidešimt metų svetur gyvenančia Islandijos moterų tinko prezidente @Sólveiga Jan, kuri taip pat yra ir įmonės „Vinnupallar efh“ savininkė.
Susitikimo metu statybų sektoriuje dirbanti ir į įvairius projektus investuojanti verslininkė S. Hrund pasidalino įžvalgomis apie Islandijos importuotojus, šiuo metu svarbiausius Islandijos sektorius – statybą, žuvininkystę, turizmą, technologijas ir inovacijas – bei asmenine patirtimi.
Islandijos verslininkės taip pat padėjo įsigilinti ir į kultūrinius islandų ypatumus, kurie nustebino ne vieną. Pasak S. Hrund, Islandijoje verslo atstovai kone visi vieni kitus pažįsta, todėl, siekiant užmegzti verslo ryšius, geriausia eiti į asmeniškumus ir atvirai pasakoti savo istoriją. Taip pat jie yra kupini pozityvumo, todėl reikia nenustebti, jei islandas į laiškus, reikalaujančius neigiamo atsakymo, renkasi išvis neatsakyti.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis