fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus verslo moterų tinklas Tarptautinę moters dieną pasitiko „Vyno ir šokolado derinių“ šventiškame susitikime

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Vilniaus verslo moterų tinklas Tarptautinę moters dieną pasitiko „Vyno ir šokolado derinių“ šventiškame susitikime - firminėje "Rūta" šokolado parduotuvėje Vilniuje. Čia netrūko ne tik puikių degustacijų, istorijų, naujų pažinčių su viešniomis bei žinoma daug bendrystės.

Antradienio rytą Vilniaus VMT narės pradėjo neįprastai, jos sužinojo kokiais juslės elementais reikia kliautis degustuojant vyną, mūsų narės Loreta Dainyte atstovaujamo Baltas dobilas someljė Artūras Vasilionok degustacijos pradžioje damoms pristatė be alkoholinius Castel D’Or ir Llopart brut reserve putojančius vynus. Burbuliukams sužadinus skonio receptorius buvo pereita prie vyno ir saldainių derinimo pramogos. Prie parinktų saldainių buvo pasiūlyti Bodega de Moya Sofia Noble, kurio gamyboje naudojamos tik kilmingo puvinio paveiktos vynuogės, bei Tinnazi Ripasso della Valpolicella vynas, (toliau Ripasso), kurio gamyboje naudojamos vytintų uogų išspaudos. Degustacijos dalyvės liko nustebintos raudonojo sauso vyno (Ripasso) ir avietinio saldainio su sūriu deriniu, juk paaiškėjo, kad prie desertų tinka ne tik saldus vynas.

Ramūnė Kniažauskienė - papasakojo apie saldainių fabriko istoriją, kai 1913 metais Šiaulių centre ant medinio namelio pasirodė iškaba „Rūta“ ir Antanas Gricevičius dideliame katile pradėjo virti karamelę, niekas nesitikėjo, kad po daugiau nei 100 metų mažas namelis virs vienu ilgiausiai veikiančių saldainių fabrikų ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Daugiau nei šimtmetį veikiantis šeimos verslas, kurį valdo įkūrėjo A. Gricevičiaus proanūkiai, kuria skonių legendas ir stebina meistryste. Ramūnė pristatė ir išskirtinę paslaugą – galimybę sukurti unikalias, saldžias verslo dovanas.

Rūta – laiko išmėgintas skonis. Išmanymas, darbštumas ir meilė saldainiams – trys kertinės vertybės, lydinčios „Rūtą“ nuo pat įkūrimo ir pelniusios saldumynų mėgėjų pripažinimą.

Vilniaus verslo moterų tinklas dėkoja degustacijų ekspertams už akiračio praplėtimą ir puikų laiką kartu!!

Daugiau nuotraukų galerijoje.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis