fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus PPAR įsteigė Tarptautinį verslo moterų klubą

Džiaugiamės, kad nuo šiol galėsime atverti dar daugiau durų ir langų verslioms moterims eksporto rinkose – Vilniaus PPAR įsteigėme Tarptautinį verslo moterų klubą, kuris, užbaigus parengiamuosius darbus, pradės aktyvią veiklą jau artimiausiu metu.
Vilniaus PPAR nuo šiol veikia jau du verslioms moterims įkurti padaliniai – Vilniaus verslo moterų tinklas ir Tarptautinis verslo moterų klubas.
„Pagrindinė naujojo klubo idėja – sukurti veiksmingą platformą visoms mūsų rūmų narėms, norinčioms plėsti veiklą užsienio rinkose ir besidominčioms galimybėmis užmegzti naujus naudingus verslo kontaktus ir ryšius užsienio šalyse, taip pat ieškančioms palaikančių bendraminčių Lietuvoje. Skatinsime įsitraukti į mūsų veiklą ir kuo daugiau esamų ir naujų Vilniaus PPAR narių, organizuosime išvykstamąsias verslo misijas užsienio šalyse, kontaktų vakarus, forumus, vienoje platformoje sutelksime visą tikslinę informaciją, bendradarbiausime su Lietuvos ambasadomis užsienyje bei Lietuvoje įsikūrusiomis užsienio šalių ambasadomis, verslo organizacijomis“, – sako Vilniaus PPAR viceprezidentė ir naujojo klubo vadovė Laura Aldonė.
„Linkime klubui didžiausios sėkmės sudominti savo veikla kuo daugiau esamų ir būsimų Vilniaus PPAR bendruomenės narių, tai pat geros sinergijos su mūsų Vilniaus verslo moterų tinklu bei kitomis verslias ir veiklias Lietuvos moteris vienijančiomis organizacijomis“, – sako Vilniaus PPAR prezidentas Sigitas Leonavičius.
L. Aldonė prieš ketverius metus įkūrė ir vadovauja „International Women Business Network“ (IWBN) klubui, kurio vienas pagrindinių tikslų yra skatinti moterų bendrystę ir lyderystę, taip pat yra vadovavusi Klaipėdos, Vilniaus ir Lietuvos verslo moterų tinklui. Plačiau apie Lauros patirtį – nuoroda į straipsnį Lrytas.lt Verslas komentaruose.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis