fbpx

Prisijungti

Naujienos

FIATA Diploma in Freight Forwarding ir FIATA Higher Diploma in Supply Chain Management mokymai

Asociacija LINEKA informacija apie š.m. gruodžio 2 d. startuosiančius FIATA Diploma in Freight Forwarding ir FIATA Higher Diploma in Supply Chain Management mokymus.

Tarptautinė ekspeditorių asociacijų federacija FIATA – pasaulyje didžiausia transporto srityje veikianti nevyriausybinė organizacija, tiesiogiai ar per asociacijas jungianti daugiau kaip 40 000 logistikos įmonių.

2018 m. rugsėjo mėn. Delyje vykusiame FIATA pasauliniame kongrese, asociacijos LINEKA mokymų programa akredituota dar ketveriems metams. Atnaujintą mokymų programą, sudaro 13 modulių, apimančių svarbiausias logistikos verslo organizavimo sritis.

FIATA DIPLOMAS:

Aukščiausią jo turėtojo kvalifikaciją įrodantis dokumentas, galiojantis daugiau nei 150 pasaulio šalių, puikiai vertinamas tiek darbdavių tiek darbuotojų. Tai asmeninis (skiriamas ne įmonei, o darbuotojui) diplomas, išrašomas Ciuriche, kuris garantuoja, kad klausytojas atitinka FIATA transporto specialistams keliamus reikalavimus. Lietuvoje šį tarptautinio pripažinimo kokybės sertifikatą turi virš 100 ekspeditorių. FIATA diplomas gaunamas tik išklausius visų 13 modulių kursą, išlaikius egzaminus, pagal kiekvieno modulio programą, bei parašius baigiamąjį darbą. Taip pat klausytojams suteikiama galimybė studijuoti ir atskirus modulius. Sėkmingai išlaikius pasirinkto modulio egzaminą, išduodamas asociacijos LINEKA sertifikatas. 

Taipogi rengiame ir FIATA Higher Diploma in Supply Chain Management mokymus, kuris susidaro iš 7 modulių.

Programa skirta transporto įmonių aukštesnio lygio vadovams, vadybininkams, vedantiesiems specialistams bei kitiems praktikams, dirbantiems ekspedijavimo ir logistikos versle.

 

Kodėl verta siekti FIATA diplomo?

  • Nacionalinėms asociacijoms diplomo (-ų) įteikimas užtikrina, kad jų nariams būtų pakankamai ir tinkamų mokymosi galimybių.
  • Įmonėms tai leis turėti apmokytą darbo jėgą, atitinkančią pasaulinius standartus.
  • Besimokantiesiems įstojimas į mokymo programas yra puiki galimybė tapti kompetentingesnis krovinių ekspedijavimo srityje ir įgyti reikiamų įgūdžių, kuriuos galima įgyti tik mokantis. Tai palengvins jų karjeros progresą, ypač atsižvelgiant į pasaulinę perspektyvą ir tarptautinį FIATA diplomo pripažinimą.

FIATA- Tarptautinė oro transporto asociacija taip pat pripažįsta ir vertina FIATA diplomų turėtojus.

Kviečiame visus norinčius mokytis ir tobulėti.

Daugiau informacijos apie mokymus galite pasiskaityti mūsų tinklapyje : www.lineka.lt

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis