fbpx

Prisijungti

Naujienos

Aktyvinamas Lietuvos ir Egipto verslo bendradarbiavimas

 

Šiandien Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi paskirtasis (nuo rugpjūčio 23 d.) Lietuvos ambasadorius Egipte (taip pat Jordanijoje, Libane ir Etiopijoje) p. Artūras Gailiūnas. Jis susitiko su Rūmų generaliniu direktoriumi dr. Almantu Danilevičiumi ir Tarptautinių ryšių skyriaus vadove Audrone Masandukaite. Ambasadoriaus vizito tikslas – susipažinti ir aptarti būsimą bendradarbiavimą, pristatant Rūmų nariams verslo galimybes ir užmezgant verslo kontaktus Egipte, Jordanijoje, Libane ir Etiopijoje.

A. Danilevičius supažindino Ambasadorių su Rūmų veiklomis, teikiamomis paslaugomis, pažymėdamas Rūmų aktyvias tarptautinio bendradarbiavimo iniciatyvas kartu su Lietuvos diplomatinėmis atstovybėmis bei užsienio Prekybos ir pramonės rūmais.

A. Gailiūnas, pristatydamas savo planus, pažymėjo, kad pvz., Egipte, Jordanijoje ir Libane yra aktyviai veikiantys Garbės konsulai, tad verslo galimybių pristatymai Lietuvai galėtų prasidėti nuo šių šalių, ypač Egipto ir Jordanijos. Jo manymu, Lietuvą galėtų dominti įvairių žaliavų, tarpinių produktų importas iš šių regionų. Tad Rūmų įmonės bus kviečiamos siųsti savo užklausas dėl bendradarbiavimo.

Susitikimo metu nuspręsta dar šiais metais suorganizuoti virtualų renginį su Ambasadoriumi, kartu bendradarbiaujant su vietos prekybos ir pramonės rūmais bei garbės konsulais.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis