fbpx

Prisijungti

Naujienos

2022 m. tarptautinių ir nacionalinių veiklų kalendorius

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, atsižvelgdami į narių pasiūlymus, paskelbė šių metų tarptautinių ir nacionalinių veiklų kalendorių patogiam naudojimui vienoje vietoje. Informaciją apie tarptautines ir vietines Rūmų veiklas nuo šiol rasite Rūmų interneto  svetainės skyrelyje „Renginiai“.

Pateikiamas renginių planas – preliminarus ir gali keistis, atsižvelgiant į Rūmų narių pageidavimus ar kitas aplinkybes, todėl bus nuolat atnaujinamas.

Tikimės, kad bus naudingas ir mokymų verslui bei seminarų sąrašas, kuriame rasite savo įmonei ar mokymo įstaigai naudingų temų.

„Džiaugiamės, kad šiemet nariams – įmonėms, švietimo įstaigoms ir Lietuvos verslui galėsime pasiūlyti daug nemokamų veiklų, kurias organizuosime įgyvendinant įvairius projektus. Kaip ir kasmet, Rūmų prioritetas – naujų rinkų paieškos, tad įmonės veiklų sąraše jau šiandien atras įvairių suplanuotų misijų, parodų, B2B sesijų. Be abejo, toliau vystysime klubinę veiklą, tęsime verslo atstovų gerai vertinamas kontaktų sesijas, vyks naujo formato naujo nario dienos, renginiai kartu su nariais regionuose“, - vardija Rūmų gen. direktorius Almantas Danilevičius.

Pasiūlymų ir klausimų dėl renginių ir veiklų visada maloniai laukiame el. paštu nariams@cci.lt

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis