fbpx

Prisijungti

Naujienos

Diskusija „Ko nori jaunimas ir kaip poreikius atliepia LT darbo rinka?“

2022-12-13 d. Rūmuose vyko diskusija, kurią organizavo Užimtumo tarnybos prie LR SADM Vilniaus klientų aptarnavimo departamentas kartu su Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmais. Renginio metu buvo aptarta situacija Vilniaus regiono darbo rinkoje bei Užimtumo tarnybos paslaugos jaunimui.

Renginio moderatorė dr. Birutė Miškinienė, Vilniaus universiteto Verslo mokyklos direktorė, kvietė įsitraukti į diskusiją specialistus, dirbančius su jaunimu, darbdavių atstovus bei pačius darbo ieškančius jaunus žmones. Dr. Birutės Miškinienės nuomone - "labai svarbus dalykas pažinti savo klientą, šiuo atveju jaunimą, kuris irgi yra labai skirtingas ir turi skirtingas motyvacijas. Todėl konstruojant priemones, skirtas Jaunimo įsidarbinimo ir pasirengimui darbo rinkai, karjerai – labai svarbu suderinti visų suinteresuotų pusių lūkesčius, kad investicija kurtų maksimalią vertę jaunimui, visuomenei ir valstybei".

"Gruodžio 1-ai dienai Vilniaus regione turime virš 8000 bedarbių (iki 29-erių metų). Efektyvus jaunimo integravimas į darbo rinką yra vienas mūsų veiklos prioritetų, todėl mums svarbu suprasti visų suinteresuotų šalių poreikius. Šios dienos diskusija užbaigiame Jaunimo metus ir aktyviai ruošiamės paslaugų organizavimo pokyčiams artinant paslaugą prie žmogaus", - sako Jurgita Bražinskienė, Užimtumo tarnybos prie LR SADM Vilniaus klientų aptarnavimo departamento direktorė.

Audrius Kazlauskas, MB "Praxis Consulta" vadovas, kuris renginio metu dalinosi savo asmenine darbo ir karjeros istorija, po renginio dalinosi mintimis, kad "darbuotojų motyvacija ar, tiksliau, demotyvacija, savo krypties paieška - tai ypatingai opūs klausimai, verčiantis ne vieną vadovą susiimti už galvos. Manau, kad tik per tokio tipo susitikimus-diskusijas galima susitikti skirtingoms kartoms ir verslams, bei rasti tinkamų kelių, padėsiančių jaunam specialistui sėkmingai įsilieti į visuomenę. Diskutuojant kilo minčių apie pagalbines priemones jaunimo "supergalioms" identifikuoti ir padėti jas sėkmingai pritaikyti. Artimiausiu metu pasidalinsiu idėjomis su Užimtumo Tarnyba. Renginys vyko pačiuose Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, tikiuosi tai leido jaunimui geriau susipažinti su Rūmais iš verslo pusės, o galbūt, net įkvėpti noro sukurti savo verslą!".

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis