fbpx

Prisijungti

Naujienos

2019 metų Rūmų vasaros šventė „Greičio ritmu“

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia suskubti bendruomenės narius ir partnerius registruotis į „2019 metų Rūmų vasaros šventę „Greičio ritmu“, kuri vyks š. m. birželio 13 d. 13 val. Vilniuje Plytinės kartodrome.

 

Užtikrintai jaustis lenktynių trasoje Jums padės ir patarimų negailės Gustas Grinbergas.

Šešiolikmetis profesionalus lenktynininkas kartingo trasose tapo Lietuvos, Lenkijos bei Italijos čempionu, o šiuo metu lenktyniauja Europos Le Mano Serijos čempionate, pilotuodamas “Norma Nissan V8” bolidą, ir ruošiasi startui didžiausiame automobilių sporto renginyje pasaulyje – 24 valandų Le Mano lenktynėms.

 

Laisvų bolidų skaičius sparčiai mažėja, o ir trasoje vietų skaičius ribotas, tad kviečiame Jus registruotis jau šiandien.

 

Pagal tarptautinius reikalavimus įrengta Plytinės kartodromo lenktynių trasa – tai puiki vieta išbandyti savo sportinio vairavimo įgūdžius ir „nusinešti“ Rūmų taurę bei susižerti vertingus prizus. 

 

Kaip visada Rūmai pasirūpins gera nuotaika, profesionaliu šventės organizavimu, siurprizais, vaišėmis po atviru dangumi (lietus – nebaisus – pasirūpinsime užuovėja ir stogu!).

 

Naujiena: Nugalėtojai bus skelbiami individualiose ir komandinėse įskaitose!

 

Rūmų vasaros šventė – puiki proga ir Jūsų įmonės ar įstaigos darbuotojų komandai parodyti greičio valdymo gabumus prieš kitus Rūmų narius.

 

Nugalėtojų ir II bei III vietos laimėtojų laukia Rūmų taurės ir specialūs Rūmų prizai, taip pat prizai atskirose kategorijose.    

 

Į visus Jūsų klausimus atsakys bei registracija pasirūpins Rūmų Narystės koordinatorė Aurelija SKLIUDERYTĖ, tel. +370 (618) 39103, e. paštas aurelija.skliuderyte@cci.lt

 

 

Rūmai primena, kad versle itin svarbi kiekviena akimirka – žaibiški sprendimai nulemia verslo sėkmę, greitesni procesai padeda aplenkti konkurentus ir išsilaikyti verslo Top pozicijose.

 

Kelerius metus Rūmų bendruomenės nariai  treniravo raumenis ir akies taiklumą golfo aikštynuose, tad atėjo metas save išbandyti kartingų trasoje prie sportinių bolidų vairo ir įrodyti konkurentams bei partneriams, kas greičiausias ir kam atiteks „Rūmų taurė 2019“.

Jei turite abejonių dėl dalyvavimo, skirkite kelias minutes praėjusių metų Rūmų vasaros šventės akimirkoms peržvelgti: https://www.cci.lt/naujienos/vasaros-verslo-sventeje-atkaklus-golfo-finalas-vejingos-uzduotys-ir-rumu-planai/

 

 

Aprangos kodas: patogi, judesių nevaržanti laisvalaikio apranga ir sportiniai ar laisvalaikio batai. Kartodromo operatorius, esant prastesnėms oro sąlygoms, pasirūpina Jūsų saugumu, komfortu bei aprengia lenktyniniu kombinezonu.   

 

Startinis dalyvio mokestis – 60 €;

Startinis dalyvio mokestis su antrąja puse – po 50 €; 

Startinis dalyvių mokestis dviem ir daugiau atstovų iš vienos kompanijos/mokymo įstaigos – po 50 €. 

 

Registracija rūpinasi Rūmų Narystės koordinatorė Aurelija, tel. +370 (618) 39103, e. paštas aurelija.skliuderyte@cci.lt

 

Startinį mokestį galite sumokėti Rūmų interneto svetainėje, adresu https://www.cci.lt/produktas/2019-metu-rumu-vasaros-svente-greicio-ritmu/,  taip pat grynais arba pavedimu pagal pateiktą išankstinę sąskaitą (Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, sąskaitos Nr. LT197044060000308798, SEB bankas).

 

 

Maloniai lauksime Jūsų!

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.