fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų lojalumo programa „Nariai nariams“ persikėlė į „Facebook“

Vilniaus Rūmų grupė „Nariai nariams“ Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad socialiniame tinkle „Facebook“ gyvavusi Rūmų narių grupė pakeitė ne tik pavadinimą (dabar – Vilniaus Rūmų grupė „Nariai nariams“), bet ir koncepciją.

Platforma sukurta įgyvendinant Rūmų narių lojalumo programą „Nariai nariams“. Šia programa siekiama sukurti ilgalaikius Rūmų santykius su visais nariais ir narių bendradarbiavimą su kitais nariais, taip pat skatinama tinklaveika tarp narių, vienas kito pažinimas bei telkimas bendroms iniciatyvoms. Tik palaikydami vieni kitus tapsime stipria ir konkurencinga Rūmų bendruomene, – sako Vilniaus PPAR generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Vilniaus Rūmų grupė „Nariai nariams“ yra išskirtinė uždara Rūmų narių-partnerių platforma bei naujas jų bendradarbiavimo būdas. Joje visi Rūmų nariai kviečiami dalintis svarbia informacija, specialiais pasiūlymais, rekomendacijomis, patarimais, akcijomis, nuolaidomis, renginiais, skirtais kitiems Rūmų nariams.

Rūmų lojalumo programa „Nariai nariams“ feisbuke

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.