Narystės privalumai

I - Atstovavimas

Esame nuolat augančios ir stiprėjančios verslo bei mokslo bendruomenės balsas. Šiandien mumis tiki ir pasitiki daugiau nei 500 verslo įmonių, universitetų, kolegijų bei profesinio mokymo įstaigų. Aktyviai dalyvaudami teisėkūros procese ir priimdami verslui bei mokslui svarbius sprendimus, dirbame Jūsų labui, geriname verslo ir mokslo aplinką, kuriame ir stipriname verslo bei mokymo įstaigų gerą vardą tarp visuomenės narių.

II - Verslo plėtra

Narystė rūmuose – tai naujos perspektyvos ir galimybės: esame vertės kūrimo grandinė verslui, kuris nori augti ir plėstis. Mūsų paslaugos skirtos Jūsų konkurencingumui ir išskirtinumui stiprinti, Jūsų žinomumui ir pripažinimui tiek Lietuvoje, tiek užsienio rinkose didinti.

III - Tinklaveika

Nuolat stipriname ryšius su esamais nariais ir plečiame bendradarbiavimą su naujais. Partnerystė su verslo, mokslo, valdžios, visuomeninėmis organizacijomis yra mūsų prioritetas. Būdami tarptautinių organizacijų nariai, šiandien galime pasiūlyti Jums prieigą: prie verslo pasiūlymų iš daugiau nei 60 valstybių; tiesioginius kontaktus su kitų šalių Prekybos, pramonės ir amatų rūmais; tarptautinių rinkų analizę bei kitą aktualią verslui informaciją.

IV - Rinkodara

Didinkite savo žinomumą, plėskite bendradarbiavimą ir gerinkite įmonių rezultatus, naudodamiesi Rūmų teikiama rinkodaros platforma. Gausią ir solidžią mūsų verslo bendruomenę kas savaitę pasiekia E. Naujienlaiškis, nuolat atnaujinama svetainė bei socialinių tinklų paskyros. Šiandien esame socialinių tinklų lyderiai tarp skirtingų sektorių įmones vienijančių organizacijų. Kasmet organizuojame tradicinius konkursus „Geriausia įmonė“ / „Geriausia vadovė“ bei kasmet teikiame apdovanojimus mokymo įstaigų atstovams, kurie sulaukia didžiulio dėmesio viešojoje erdvėje. Kiekvienas Rūmų renginys – papildoma sklaida tikslinėje verslo bei mokslo bendruomenėje.

V - Kompetencijų centras

Mūsų mokymai ir seminarai remiasi verslo ateities poreikiais, o verslo plėtra ir augimas neįmanomi be žinių, inovacijų, naujienų. Suteikiame kompetencijų ir žinių, padedančių verslui augti ir plėstis. Pasitelkdami tiek vietos, tiek užsienio ekspertus, teorines žinias deriname su praktiniais mokymais bei individualiomis konsultacijomis.