„Moterų verslumo dirbtuvių: Vadovavimo korporacijoms ir mokymo įstaigoms ypatumai“

🌻Įvyko jau trečiasis Užimtumo tarnyba ir Vilniaus PPAR verslo moterų tinklo „Moterų verslumo dirbtuvių: Vadovavimo korporacijoms ir mokymo įstaigoms ypatumai“ renginys, kartu ir su socialiniais partneriais Sodra ir VMI. Tai – dalinimosi, įkvėpimo ir padrąsinimo renginiai, skirti darbo ieškančioms arba norinčioms pakeisti veiklos sritį moterims. Džiaugiamės, kad šis projektas kiekvieną kartą sulaukia daug teigiamų atsiliepimų iš dalyvių ir įkvepia verslininkes dalintis savo patirtimi.
🌻„Aš nuoširdžiai dėkinga Jums už darbo ieškančių moterų padrąsinimą ir įkvėpimą. Trys verslo moterų dirbtuvės šiais metais įvyko ir po kiekvieno renginio sulaukėme moterų padėkų už galimybę gyvai išgirsti verslo patirtis. Jūsų partnerystė ir bendrystė man taip pat yra įkvėpimo šaltinis.“- sveikinimo žodį tarė Užimtumo tarnybos prie LR SADM Vilniaus klientų aptarnavimo departamento atstovė – Vilniaus Klientų aptarnavimo departamento direktorė Jurgita Bražinskienė.
🌻Vilniaus prekybos, pramonės amatų rūmų atstovė – viceprezidentė dr. Birutė Miškinienė, Vilniaus universiteto Verslo mokyklos direktorė dėkojo dalyvėms: „Ačiū, merginos, už diskusiją ir atvirus, nuoširdžius pasidalinimus. Jei kas iš dalyvių susimąstė apie savo profesinius ir gyvenimo sprendimus – manau užsidirbome karmos taškų! O dirbtuvių dalyvėms linkiu imtis veiksmo, nes savaime nepasidaro niekas! Savo gyvenimus kuriame pačios!“
“Renginio metu dalinausi mano manymu pagrindiniais ir padrąsinančiais patarimais šioms moterims tai:
1. Nenustokite mokytis! Susiplanuokite kas mėnesį skirti tam tikrą % nuo savo pajamų nuolatiniam savęs ugdymui!
2. Rinkitės veiklą, kuri jums iš ties patinka. Rinkitės tik tą darbą ar veiklą, kuri jums patinka ir suteikia džiaugsmo. Tai bus jūsų energijos ir savi motyvacijos šaltinis!
3. Būkite daugiau, nei jūsų buvusi patirtis. Nepaisykite ankstesnės savo darbo patirties ar išsilavinimo, pasitikėkite savo gebėjimais keistis ir mokytis naujų dalykų, mėgaukitės pokyčiais!
4. Pasitikėkite savimi. Tikėkite savo galimybėmis ir siekite savo tikslų, nepasiduokite, nes labai dažnai sėkmė ateina iš nepavykusių daugybės bandymų!
5. Parklupus kelkitės ir bandykite dar ir dar kartą!
Kaip pasakė Marija Sklodovska-Kiuri: “Reikia įsivaizduoti savo svajonių gyvenimą, o tada tą svajonę paversti tikrove”. – patirtimi dalinosi Loreta Dainytė, INTEGRE Trans GROUPės Tvarumo ir kokybės padalinio vadovė, UAB Integre akademija vadovė.
🌻Vilniaus PPAR Verslo moterų tinklo vadovė Irma Januševičiūtė – Spudienė yra šio projekto koordinatorė ir ambasadorė, suburianti Vilniaus VMT nares prisistatyti, papasakoti savo verslo istorijas, mokyti jaunas verslininkes, įkvėpti jas augti ir padėti pasirinkti tinkamą kelią. „Džiaugiuosi, matydama dalyvių šypsenas, įsitraukimą, man smagu stebėti, kad visus tris renginius dalyvėms tampa svarbiausia ir įdomiausia verslininkių diskusijų dalis, kai jos kalba ir apie tikrus verslo iššūkius ir geruosius vadovavimo dalykus, smagu, kad dalyvėms padedame apsispręsti kur link toliau eiti.“- sako Irma Spudienė.
🌻Dėkojame Birutei Miškinienei ir VU Verslo mokykla / VU Business Schooluž šiltą priėmimą į naujai įrengtą ir jaukią auditoriją, Užimtumo tarnybai, VMI (Valstybinė mokesčių inspekcija), Sodra ir visoms dalyvėms!