ES apklausa: Tekstilės ženklinimo reglamentas

Europos Komisija vertina poreikį peržiūrėti Tekstilės gaminių ženklinimo reglamentą, kad būtų atnaujintos dabartinės nuostatos ir nustatytos naujų ženklinimo sričių (pvz., priežiūros instrukcijų, kilmės, dydžio) ir fizinio ar skaitmeninio tekstilės ženklinimo specifikacijos, tinkamai atsižvelgiant į kitas dabartines teisėkūros iniciatyvas, darančias poveikį tekstilės sektoriui.

 

Siekiant surinkti suinteresuotųjų subjektų atsiliepimus, pradėtos viešos konsultacijos. Šis klausimynas suteikia MVĮ galimybę pasidalyti patirtimi įgyvendinant dabartinį reglamentą ir nuomonėmis apie galimus pakeitimus.

Šiuo klausimynu surinkta informacija bus naudojama formuojant politiką ir užtikrinant, kad siūlomais sprendimais būtų atsižvelgiama į MVĮ poreikius.

 

Apklausos duomenys bus perduoti tik Europos Komisijai pagal specialų susitarimą ir pristatomi apibendrinti pagal Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nuostatas.

 

Iš anksto dėkojame už atsakymus.

Apklausoje galite dalyvauti iki birželio 7 d.

 

Apklausos nuoroda: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/70b2fc01-a9dd-1874-2581-0d668a46c274

 

Jei turite papildomų klausimų, drąsiai galite kreiptis į EEN konsultantus:

  • Vilniaus, Alytaus, Utenos ir Panevėžio apskričių įmones prašome kreiptis į: Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmus (Kamila Lubytė, tel. +370 618 39095, el. paštu: lubyte@cci.lt ).
  • Kauno, Marijampolės ir Šiaulių apskričių įmones prašome kreiptis į: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmus (Irma Taparauskienė, tel. +370 602 92901, el. paštu: taparauskiene@chamber.lt ).
  • Klaipėdos, Telšių ir Tauragės apskričių įmones prašome kreiptis į: Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmus (Daniela Diržininkaitė, +370 463 90860, el. paštu: dirzininkaite@kcci.lt).