fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vyksta Rūmų organizuojama verslo misija Jungtinėje Karalystėje

 

Kovo 4 – 7 dienomis vyksta Rūmų organizuojama verslo misija į Jungtinę Karalystę. Verslo misijoje dalyvauja 6 įmonės iš statybų, santechnikos gaminių ir aplinkotvarkos sektorių tarp jų Rūmų nariai: UAB Ekenex, UAB Rubineta ir UAB Baltic ILP.

Vakar Lietuvos Respublikos ambasadoje įvyko susitikimas su Lietuvos komercijos atašė Londone Mantu Zamžicku, įgaliotuoju ministru Jonu Grinevičiumi, GSA Business Development vadovu Jonathan Silverman ir Equity&Grant vadovu Paul Clarke. Jonas Grinevičius pabrėžia, kad Brexit trumpuoju laikotarpiu gali sukelti problemų, nes Britai dar nėra nutarę dėl jų sprendimų būdų, pvz.: eilių muitinėse. J. Silverman teigia, kad įmonės iš Lietuvos, norinčios pradėti verslą Jungtinėje Karalystėje turi įdėti daug darbo į komunikaciją LinkedIn socialiniame tinkle, nes taip lengviau pasiekti potencialų klientą. Taip pat jis pabrėžia, kad būtina atlikti rinkos tyrimą ir įsivertinti savo galimybės Jungtinėje Karalystėje ir pagalvoti apie marketingo strategiją šioje rinkoje.

Vieno iš verslo misijos dalyvių UAB Rubineta vadovo Ovidijaus Barausko nuomone didžiausia verslo misijų nauda yra komunikacija, bendradarbiavimas ir naujos pažintys. 

Šiandien įmonės dalyvauja Enterprise Europe Network organizuojamoje kontaktų mugėje. Joje dalyvauja 166 įmonės iš 26 šalių. Kontaktų mugė vyksta Futurebuild parodos metu. Tai yra vienas iš didžiausių ekologinio dizaino ir tvarios statybos renginių. Įmonės taip pat turi galimybę šiandien ir rytoj susitikti su parodos dalyviais. 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis