Prisijungti

Naujienos

VPPAR padės ieškoti verslo partnerių JAV

 

Balandžio pabaigoje Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai (VPPAR) pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Baltijos Amerikos komercijos rūmais (BAKR), įsteigtais Niujorke, JAV. Sutartį pasirašė VPPAR prezidentas Sigitas Leonavičius ir BAKR prezidentė Inga Klimašauskienė. Pasak jos, BAKR padės VPPAR nariams, kurie domisi verslo plėtros galimybėmis ir ieško partnerių JAV. 

„Esame pasirengę suteikti visą aktualią informaciją steigiant įmones, ieškant verslo partnerių, organizuojant tikslinius susitikimus ir renginius su įmonėmis bei verslo atstovais“, - teigė BAKR prezidentė. Leonavičius tikisi, kad ši sutartis paskatins aktyvesnį verslininkų domėjimąsi JAV rinka ir suteiks verslui reikalingą pagalbą planuojant eksportą ir plėtrą. Jis taip pat džiaugėsi šių metų kovą sėkmingai organizuota verslo misija JAV, kurioje dalyvavo 10 Lietuvos įmonių.  Misijos metu įmonės aktyviai dalyvavo susitikimuose su potencialiais partneriais Niujorke ir Ročesteryje. Lietuvių delegaciją priėmė ir verslo galimybes JAV pristatė kolegos iš Lietuvos generalinio konsulato, BARK, Niujorko profesionalų klubo ir Europos – Amerikos komercijos rūmų. Be to, organizuoti susitikimai su Ročesterio mere, lietuvių bendruomenės vadovais ir vietos verslininkais. 

Verslo misija organizuota vykdant iš dalies ES struktūrinių fondų finansuojamą Ūkio ministerijos projektą ,,Jungtinės eksporto pajėgos” pagal priemonę ,,Naujos galimybės”.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis