fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniuje – per 90 Lietuvos ir Taivano įmonių, B2B susitikimų ir nauja bendradarbiavimo sutartis

 

2018 m. balandžio 18 d., Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Europos įmonių tinklas (angl. Enterprise Europe Network), bendradarbiaudamas su tinklo partneriais Taivane – Taivano užsienio prekybos plėtros taryba (angl. Taiwan External Trade Development Council - TAITRA), vakar surengė per 90 verslo kontaktų susitikimų tarp Lietuvos ir Taivano įmonių. Lietuvoje Taivano delegacija lankėsi po bemaž 5 metų pertraukos.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius ir Taivano užsienio prekybos plėtros tarybos rinkų plėtros departamento vadovė Monika H. Su pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Misijos atidarymo ceremonijoje dalyvavo Taivano ambasadorius Rong-Chuan WU ir Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Taivanu grupės pirmininkas Gintaras Steponavičius ir pavaduotojas Dr. Mantas Adomėnas.

Taivano verslo misiją sudarė  20 įmonių iš skirtingų verslo sektorių, siūlančių įvairias prekes ir paslaugas. Lietuvos verslui atstovavo 34 įmonės, tarp kurių tokios žinomos kompanijos kaip Eurocash1 (saugos paslaugų ir inkasavimo įmonė), Girteka (transportas, sandėliavimas), Stansefabrikken Automotive (metalo apdirbimas), Nostra (didžiausia Baltijos šalyse tekstilės gaminių importo bei didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonė) ir t.t.

Didžiausio Lietuvos įmonių susidomėjimo sulaukė Taivano įmonės, siūlančios informacinių technologijų ir elektronikos produkciją.

Šiandien Taivano verslo delegacija lankėsi įmonėje, kuri yra Rūmų narys - UAB „Šviesos Konversija“. Vėliau Taivano delegacija vyks į Lenkiją, Rumuniją ir Bulgariją. 

„Tarptautinės misijos, jų intensyvumas ir įvairiapusiškumas jau tapo vizitine Rūmų kortele. Siekiame savo nariams ir partneriams atverti kuo daugiau rinkų ir padedame rasti partnerių iš įvairių verslo sektorių“, - sako Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Jau balandžio 25 d. kartu su Vengrijos ambasada organizuojamas Lietuvos – Vengrijos verslo forumas  (https://www.cci.lt/naujienos/kvieciame-i-lietuvos-vengrijos-foruma-ir-verslo-susitikimus-su-vengrijos-imonemis/), Gegužės 9 – 11 Verslo forumas Kremenčuke (Ukrainoje),  )https://www.cci.lt/naujienos/kvietimas-dalyvauti-verslo-forume-kremenciukeukraina/), Gegužės 10 d. atvyksta Latvijos verslo misija, o birželio 4 d. numatytas Slovakijos verslo forumas. 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.