fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos rūmų nariams – galimybė naujiems sandoriams su Vengrijos verslu

Rugsėjo 21 d. – B2B renginys apie išmaniąsias miestų valdymo technologijas

2017 m. rugpjūčio 22 d., Vilnius. Lietuvos rinka ir bendradarbiavimas su Lietuvos bei kitų Baltijos valstybių verslininkais vis labiau domina Vengrijos įmones. Tokią žinią siunčia Vengrijos ambasados ekonomikos atašė Agoston Sarlos, šiandien susitikęs su Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų (toliau – Vilniaus Prekybos rūmų) gen. direktoriumi dr. Almantu Danilevičiumi.
Kad tai – ne vien kalbos, liudija ir Vengrijos ambasados susitarimas su Vilniaus prekybos rūmais rugsėjo 21 dieną Vilniaus prekybos rūmuose organizuoti B2B renginį apie išmaniąsias miestų valdymo technologijas „Smart city“, kuriame preliminariai jau pareiškė norą dalyvauti 7 Vengrijos įmonės. Renginys
Vengrijos ambasados ekonomikos atašė taip pat pakvietė Vilniaus prekybos rūmus tapti partneriais kitų metų kovo mėnesį organizuojant Baltijos verslo forumą („Baltic Business forum“), kuris vyks Rygoje.
„Nuolatinis Vilniaus prekybos rūmų bendradarbiavimas su užsienio šalių ambasadomis turi būti ir, manau, yra naudingas, mūsų partneriams – Vilniaus prekybos rūmų nariams ir visam Vilniaus regiono verslui. Tokie susitarimai dėl bendrų renginių atveria mūsų partneriams naujas galimybes plėtoti verslą tarptautiniu mastu“, - pažymi dr. A. Danilevičius.
Daugiau informacijos apie renginius su Vengrijos verslu – netrukus Vilniaus prekybos rūmų tinklapyje www.cci.lt.

Nuotraukoje - Vengrijos ambasados ekonomikos atašė Agoston Sarlos (kairėje) ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.