fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose – metro dydžio rožės iš Ekvadoro

2017 m. rugsėjo 7 d., Vilnius. Šiandien Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko įmonių susitikimas su Ekvadoro komercijos biuro Šiaurės ir Baltijos šalių prekybos komisaru Ricardo N. Falla, kuris pristatė Lietuvos verslui bendradarbiavimo su Ekvadoro verslu galimybes.

Komisaras atsivežė ir metro dydžio rožes, kurios auga tik Ekvadore, pristatė šios šalies eksportuojamos produkcijos asortimentą, atsakė į susirinkusių įmonių vadovų ir atstovų klausimus.

„Naujų rinkų paieška, B2B renginiai mūsų Rūmų nariams, pagalba ieškant verslo partnerių įvairiose pasaulio valstybėse – kasdieninė ir įprasta Rūmų veikla. Be abejo, metro dydžio rožės nėra dažnas reiškinys Rūmuose, tačiau savo nariams galime pasiūlyti ir kontaktų su tokiomis Lietuvai vis dar egzotinėmis rinkomis kaip Ekvadoras“, - sako Rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Renginyje dalyvavo Vilniaus PPAR Tarybos narė - UAB Auditorių profesinė bendrija vadovė Aldona Kabokienė, įmonių UAB Rubineta, AB MV Group Production, SĮ Šiaulių oro uostas, Gateway&Partners ir kt. atstovai; savo patirtimi dirbant su Ekvadoro partneriais dalijosi  Chocolate Naive (UAB „Mulate“) atstovas Domantas Užpalis.

Kitas B2B renginys Rūmuose – verslo kontaktų mugė „Išmanus miestas“, kuriame Lietuvos įmonės galės susipažinti su išmaniųjų technologijų miestams kūrėjams iš Vengrijos. Daugiau informacijos -  https://www.cci.lt/naujienos/vilniuje-produktu-ir-paslaugu-ismaniajam-miestui-kurejai-is-vengrijos/

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.