Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose – komandos pokyčiai

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai (Vilniaus PPAR), kur šiemet fiksuojamas rekordinis narių skaičius, stiprina savo komandą. Vakar darbą rūmuose pradėjo buvęs VšĮ Versli Lietuva verslo konsultantas ir eksporto departamento projektų vadovas Simonas Aleksandravičius bei buvęs Valstybinės mokesčių inspekcijos komunikacijos vadovas Darius Buta.

„Vilniaus PPAR narių skaičius per tris metus padidėjo penktadaliu – iki pusės tūkstančio. Šiemet jau sulaukėme beveik 70 naujų narių. Tai rodo, kad Vilniaus, Alytaus ir Ukmergės regiono verslininkai vis labiau vertina mūsų veiklą, teikiamas paslaugas ir siūlomas naujoves. Privalome pateisinti esamų ir būsimų partnerių lūkesčius, todėl džiaugiamės, kad pavyko į komandą pritraukti du savo sričių profesionalus“, - sako Vilniaus PPAR generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Naujasis Vilniaus PPAR narystės plėtros vadovas S. Aleksandravičius nuo 2015 m. dirbo VšĮ Versli Lietuva verslo konsultantu ir Eksporto departamento projektų vadovu, prieš tai - tarptautinėje audito kompanijoje Ernst&Young Baltic, tarptautinėje advokatų kontoroje bnt Heemann Klauberg Krauklis APB, Valstybinėje mokesčių inspekcijoje. S. Aleksandravičius yra įgijęs viešojo administravimo bakalauro ir magistro diplomus Mykolo Romerio universitete.

Vilniaus PPAR komunikacijos vadovas D. Buta pastaruosius 7 metus dirbo Valstybinės mokesčių inspekcijos komunikacijos vadovu, turi 12 metų patirtį viešųjų ryšių srityje, prieš tai dirbo žiniasklaidoje. D. Buta yra įgijęs filosofijos bakalauro laipsnį.  

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis