Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo klubas atidarė kalėdinį sezoną

2017 m. gruodžio 11 d., Vilnius. Šiais metais kartu su aktyviais Rūmų nariais inicijuotas Rūmų verslo klubas gruodžio 5 d. surengė baigiamąjį 2017 m. renginį.

Pradėjęs veiklą š. m. sausio 26 d., klubas tapo reguliariai vykstančiu aktyvių Rūmų narių susibūrimo vieta, kur diskutuojama aktualiais įmonių vadovams ir lyderiams klausimais, dalinamasi patirtimi,  neformalioje aplinkoje mezgami nauji verslo ryšiai.

Kaip yra minėjusi p. Vyda Mozūriūnienė, UAB „Comfort Heat“ vadovė ir viena iš Klubo iniciatorių, „Vienas iš klubo tikslų yra skatinti ir diegti narių tarpe dalijimosi žiniomis kultūrą. Klubas yra tokia vieta, tokia aplinka, kurioje vyksta kūrybiniai procesai, nukreipti į naujų bendradarbiavimo  formų kūrimą ir partnerystę“.

Nauji kontaktai ir kontraktai -  tai viena iš Verslo klubo suteikiamų galimybių Rūmų nariams. Kaip pavyzdį galima paminėti p. Danguolės Grėbliauskaitės, UAB „Preilė“ (įmonė, užsiimanti darbuotojų paieška) direktorės sėkmės istoriją – jau įgyvendintas projektas kartu su UAB „Ukrenga“ bei derinami dar keli projektai su kitais Rūmų nariais.

Šiais metais iš viso suorganizuoti 7 Verslo klubai, kuriuose diskutuota lyderystės, efektyvaus vadovavimo (pakviečiant charizmatiškus lektorius, kaip Ugnius Savickas, Saulius Jovaišas), mokesčių bei verslo rizikos valdymo (patys rūmų nariai dalijosi savo įžvalgomis) temomis, surengtos kūrybinės dirbtuvės „Ko galima pasimokyti iš vaikų ir pingvinų pristatant produktus ar paslaugas“, skirtų vadovų kūrybiškumui skatinti. 

Daugiau nei 200 dalyvių iš daugiau nei 90 įmonių, Rūmų narių, įsitraukė į Klubo renginius. Didžiausio populiarumo sulaukė išskirtinio formato Klubo kontaktų mugė, sutraukusi per 40 įmonių, Rūmų narių. 400 trumpų b2b susitikimų įvyko per kiek daugiau nei 2 valandas! Klubo kontaktų mugę planuojama surengti ir kitais metais.

Verslo klubas baigė 2017 m. sezoną. Susitiksime jau 2018!

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis