Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų susitikimas su Šalčininkų verslu ir savivalda

2017 m. lapkričio 10 d., Vilnius. Vakar Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų direktorius ir Rūmų ekspertai lankėsi Šalčininkų rajono savivaldybėje, kur susitiko su rajono savivaldybės vadovais, Šalčininkų rajono verslininkų asociacijos nariais, rajono verslininkais.

Svečių delegaciją, vadovaujamą Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų (VPPAR) generalinio direktoriaus Algimanto Danilevičiaus, bei rajono verslininkus pasveikino Šalčininkų rajono savivaldybės meras Zdzislav Palevič, kuris pristatė verslo situaciją Šalčininkų rajone. Pasak mero, rajono ekonomikai labai svarbus savivaldos, verslininkų, kitų subjektų bendradarbiavimas.

„Šio susitikimo tikslas yra stiprinti savivaldybės ir verslo atstovų bendradarbiavimą, kurti gerą atmosferą rajono verslui, pasidalinti gerąja patirtimi. Džiugu, kad mūsų susitikime dalyvauja Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai, tai yra gera proga padiskutuoti rūpimais klausimais“, - sakė Šalčininkų rajono savivaldybės meras Zdzislav Palevič, akcentuodamas, kad rajone yra gausus būrys energingų, jaunų verslininkų, kurie turi noro bendrauti ir ieškoti verslo plėtros galimybių.

Renginio metu buvo diskutuota apie glaudesnio bendradarbiavimo su Šalčininkų rajono savivaldybės administracija bei vietos verslininkais būtinumą. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Algimantas Danilevičius pristatė Rūmų veiklą, susipažindino susirinkusiuosius su teikiamomis paslaugomis, artimiausiais organizuojamais renginiais. Šiuo metu Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai vienija apie 500 narius – įvairių sektorių įmones, institucijas ir organizacijas. Organizacijos direktorius pristatė Rūmų privalumus savivaldai bei verslo bendruomenei, bendrų projektų galimybes. Kalbėta apie tai, kokiais būdais galima formalizuoti bendradarbiavimą, siekiant naudos ir vietos verslui ir savivaldai.

Šalčininkų rajono verslo aktualijas, galimybes ir iššūkius pristatė Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja Donata Ašmankevičienė.

Parengta bendradarbiaujant su Šalčininkų rajono savivaldybės administracija

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis