fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių skaičius perkopė pusę tūkstančio

2017 m. rugsėjo 21 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad Rūmų Taryba nariais patvirtino 21 naują įmonę. Naujieji Rūmų partneriai papildė gausią organizaciją, kurios narių skaičius jau perkopė pusę tūkstančio. Nuo 2014 metų Rūmų narių padaugėjo daugiau nei 20 proc.   

„Rūmų narių skaičiaus augimas rodo, kad Vilniaus, Alytaus ir Ukmergės regiono verslininkai vis labiau vertina mūsų veiklą, teikiamas paslaugas ir siūlomas naujoves. Kiekvienas naujas Rūmų narys – partneris ne tik stiprina mūsų gausią verslo organizaciją, bet ir pats, tapdamas jos dalimi, stiprina savo pozicijas verslo bendruomenėje“, - sveikindamas naujus Rūmų narius pažymi Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius.

Anot Prezidento, dėl savo išskirtinio statuso, pasaulinio bendradarbiavimo su įvairių valstybių prekybos rūmais, tarptautinių paslaugų, dėmesio įvairaus dydžio ir profilio įmonėms bei privatiems verslininkams iš skirtingų Lietuvos regionų Vilniaus Rūmai tampa viena patraukliausių verslą vienijančių organizacijų Lietuvoje.   

Vilniaus Rūmų nariais rugsėjo 19 dieną tapo žinomos Vilniaus, Kauno, Alytaus, Širvintų, Birštono, Trakų įmonės: UAB ,,INKAMUS“, UAB ,,SPA BIRŠTONAS“, UAB ,,MEDIA TRAFFIC“, UAB ,,BONUS SOCIUS“, UAB ,,TANIER“, MB ,,KONSULTANTAS“, UAB ,,PALETEKSAS“, MB ,,ŽEMELDA“, UAB ,,DINETA“, UAB ,,KOMUNIKACINIAI PROJEKTAI“, UAB ,,PROJEKTŲ VALDYMO EKSPERTŲ GRUPĖ“, ADB ,,GJENSIDIGE“, MB ,,CBM SOLUTIONS“, UADBB ,,MAI BALTICS“, UAB ,,ERGOLAIN PROJEKTAI“, UAB ,,SEVENAT“, MB ,,ŽALIA RASA“, UAB ,,JEŽVITAS“, UAB ,,ELMO TECHNOLOGIJOS“ , AB ,,ŽIA VALDA“, VŠĮ ,,FILM JAM“.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.