fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimai

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai š. m. gruodžio 20 dieną rengia tradicinių Rūmų verslo ir mokslo bendruomenės geriausiųjų apdovanojimų iškilmes.  

Pirmą kartą Rūmų erdvėse vyksiančiuose  apdovanojimuose bus pagerbtos geriausios Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų 2018 metų įmonės, geriausia įmonės vadovė, geriausios mokymo įstaigos tarp aukštųjų mokyklų ir profesinių mokymo institucijų.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Konkurso „Geriausia įmonė“ prizai skiriami už įmonių aukštus ūkinės - finansinės veiklos rezultatus, o konkurso „Geriausios įmonės vadovė“ - už vadovaujamos įmonės rezultatus ir veiklą, asmeninę visuomeninę ir labdaringą veiklą, naujus projektus ir idėjas bei jų įgyvendinimą, naujų darbo vietų sukūrimą, produkcijos bei paslaugų konkurencingumo didinimą, įmonės darbuotojų profesinį mokymą.

Apdovanojimai „Už pasiekimus 2018 metais“ bus skirti geriausioms aukštojo mokslo įstaigoms ir profesinio mokymo mokykloms už rezultatus, inovacijas ir kitus pasiekimus 2018 metais.

Geriausiems Rūmų bendruomenės verslo ir mokslo atstovams bus įteikti prekybos dievo Merkurijaus apdovanojimai.

Po oficialiosios iškilmingų apdovanojimų ceremonijos Rūmų erdvėse vyks neformalus bendravimas su Rūmų verslo ir mokslo bendruomenės nariais, socialiniais partneriais – LR Vyriausybės, Ministerijų, Seimo, kitų institucijų atstovais, savivaldybių vadovais.

Praėjusiais metais geriausia 2017 metų įmonės vadove paskelbta UAB „GELD BALTIC“ vadovė Laura Kaziukonienė. Geriausios įmonės, vykdančios eksportą (labai mažų ir mažų įmonių grupėje), apdovanojimą pelnė  UAB „SAKRET LT“. 2017 metų geriausia įmone, vykdančia eksportą, paskelbta UAB „LIETPAK“. Labai mažų ir mažų įmonių grupėje geriausia įmone (nevykdančia eksporto) pripažinta UAB „MIRANDA DESIGN SOLUTIONS“. Vidutinių ir didelių įmonių, nevykdančių eksporto, grupėje geriausia įmone paskelbta UAB „ARTVA“.

Rūmų apdovanojimas „Už pasiekimus 2017 metais“ aukštųjų mokyklų tarpe įteiktas Vilniaus kolegijai. Profesinių mokymo įstaigų tarpe apdovanojimas „Už pasiekimus 2017 metais“ atiteko Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklai.

Maloniai laukiame Jūsų Rūmų verslo ir mokslo bendruomenės šventėje!

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.