fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Alytaus filialui pradėjo vadovauti Lina Sosunovičienė

2017 m. gruodžio 6 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad Alytaus filialui nuo šiandien vadovauja Lina Sosunovičienė. Laimėjusi konkursą ji šiose pareigose pakeitė ilgametį filialo direktorių Romualdą Ambroževičių, kuris filialo vadovu dirbo nuo 2008 metų.

„Esame dėkingi p. Ambroževičiui už jo didelį indėlį į Rūmų Alytaus filialo veiklos stiprinimą, atstovavimą Alytaus krašto verslininkams, paslaugas, kuriančias pridėtinę vertę, tarptautinį bendradarbiavimą, organizuotas misijas ieškant naujų eksporto rinkų. Be abejo Alytaus krašto žmonės prisimins p. Ambroževičių kaip vieną pagrindinių tradicine tapusios šventės „Dzūkų turtai“ organizatorių“, - buvusiam vadovui dėkoja Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Naujoji filialo direktorė p. L. Sosunovičienė yra įgijusi verslo administravimo  ir vadybos bakalauro laipsnį Vilniaus universitete, turi 15 metų patirtį vadovaujant įmonei, yra dirbusi bankiniame sektoriuje, sukaupusi ilgametę patirtį įgyvendinant finansinių paslaugų, Europos Sąjungos projektus.

„Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Alytaus filialas – ypatinga Rūmų dalis. Mūsų organizacijai svarbus ne tik sostinės ar kitų didžiųjų miestų verslas, jų sėkminga veikla, tačiau rūpi ir regionų – Alytaus, Ukmergės, kur taip pat įsikūręs filialas, įmonių ir privačių verslininkų, amatininkų, ūkininkų problemos, kurias kartu sėkmingai sprendžiame. Tikiuosi, kad Rūmų filialas, vadovaujant naujai direktorei sėkmingai augs ir profesionaliai atstovaus šio regiono verslą, padės jam klestėti, tvirtėti ir rasti kalbą su vietos ir centrine valdžia“, - sako Rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.