fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai bendradarbiaus su Bogotos prekybos rūmais

 

2018 m. vasario 23 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai (toliau – Rūmai)  šiandien pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Bogotos (Kolumbija) prekybos rūmais. Dokumentą pasirašė Rūmų generalinis direktorius Almantas Danilevičius ir  Bogotos prekybos rūmų viceprezidentė Monica de Greiff.

Ši sutartis yra 2017 m. spalio 5 d. vykusio  Kolumbijos užsienio reikalų viceministrės Patti Londoño – Jaramillo vizito metu išsakyto pažado bendradarbiauti užmezgant kontaktus su Kolumbijos prekybos rūmais rezultatas. 

Kolumbija, pasak Bogotos prekybos rūmų atstovų, šiuo metu yra saugi užsienio valstybių investuotojams ir verslo partneriams. Labiausiai Kolumbiją domina trąšų importas, didžiųjų prekybos centrų veikla, medicininė įranga ir patirtis, diegiant viešojo sektoriaus paslaugas.

Rūmų direktoriaus A. Danilevičiaus teigimu, bendradarbiavimo sutartis su Bogotos prekybos rūmais užtikrins Vilniaus Rūmų nariams ir kitoms šalies įmonėms tiesioginius kontaktus su šios valstybės verslu, padės išvengti tarptautinių tarpininkų grandies, sumažins verslo kaštus ir padidins sandorių pelningumą.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.