fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei „Jaunimo linija” suvienija jėgas dėl kilnaus tikslo

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia savo narius ir kitas Lietuvos įmones prisidėti prie „Jaunimo linijos“ veiklos, teikiančios emocinę paramą sunkumus patiriantiems jauniems žmonėms.

„Mes, „Jaunimo linija“, esame viena didžiausių Lietuvoje nemokamos emocinės paramos telefonu ir internetu tarnyba, veikianti visą parą. Esame nevyriausybinė, ne pelno siekianti organizacija“, - sako „Jaunimo linijos“ direktorė Agnė Mažvilaitė.

„Jaunimo linijos“ savanoriai su žmonėmis, kuriems reikia emocinės paramos, bendrauja ne tik telefonu, bet ir per tiesioginius pokalbius internetu (angl. chat).

2016 metais kartu su „Telia“ pradėtas „Jaunimo linijos“ pilotinis projektas teikti psichologinę pagalbą tiesioginiais pokalbiais internetu pasiteisino – atliktas tyrimas parodė, kad net 37 proc. besikreipusiųjų prieš pokalbį internetu mąstė apie savižudybę, o pabendravę su „Jaunimo linijos“ savanoriais konsultantais didžioji dalis jų pasijuto geriau.

 

Nuo 2016 metų tiesioginiai pokalbiai internetu veikė tris vakarus per savaitę, o nuo 2018 metų  – padidinome pajėgumus iki šešių vakarų. Tačiau vis dar galime atsiliepti tik į 63 proc. kreipimųsi. Matydami vis didėjantį tiesioginių pokalbių internetu poreikį norime didinti mūsų galimybes atsiliepti. Planuojame parengti daugiau savanorių, kad ši emocinės paramos forma taptų dar labiau prieinama.

  • 650 Eur – tiek kainuoja 1 savanorio parengimas teikti emocinę paramą
  • 540 Eur – tiek kainuoja tiesioginių pokalbių internetu sistemos palaikymas 

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia paremti šios organizacijos veiklą.

„Tai leis padidinti mūsų galimybes atsiliepti ir suteikti palaikymą bei emocinę paramą dar didesniam skaičiui jaunų Lietuvos žmonių“, - sako Agnė Mažvilaitė, pažymėdama, kad pasibaigus veiklos metams bus atsiųsta  metinė ataskaita apie įgyvendintus tikslus, surinktas lėšas ir jų panaudojimą.

Nauda Jūsų įmonei:

  1.  Jums bus pritaikyta pelno mokesčio lengvata
  2.  „Jaunimo linija“ atsiųs elektroninę padėką
  3.  Padėkosime už paramą „Jaunimo linijos“ ir Rūmų svetainėse
  4.  Elektroniniame Lietuvos įmonių kataloge prie Jūsų įmonės „Jaunimo linija“ pridės socialiai atsakingos įmonės ženkliuką
  5.  Parėmusiems 1000 Eur ir daugiau, „Jaunimo linija“ dovanos 4 val. efektyvaus klausymo mokymus.

Kontaktinis asmuo: Ieva Žibūdaitė, Tel. +370 672 14020, El. p. ieva@jaunimolinija.lt

Viešoji įstaiga „Jaunimo linija”

Naugarduko g. 34, Vilnius

Įmonės kodas: 302594405

Atsisk. sąsk. LT60 2140 0300 0243 2685

Luminor Bank AB

 

Į Jūsų klausimus mielai atsakys ir Darius Buta, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos vadovas, e. paštu darius.buta@cci.lt, tel. nr.: 861839099.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.