fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai aktyviau bendradarbiaus su Rytų Midlendų rūmais (East Midlands Chamber)

2018 m. sausio 3 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad baigiantis 2017 metams Rūmai pasirašė susitarimo memorandumą su Rytų Midlendų rūmais (East Midlands Chamber).

Dar 2016 m. Bratislavoje organizuotos Europos įmonių tinklo (angl. Enterprise Europe Network) metinės konferencijos metu vykę susitikimai tarp tinklo partneriams priklausančių organizacijų atstovų paskatino intensyvesnį bendradarbiavimą tarp Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Rytų Midlendų rūmų (East Midlands Chamber).

„Jungtinės Karalystės (JK) įmonės domisi bendradarbiavimo galimybėmis su Lietuvos įmonėmis, todėl gauname užklausimų iš partnerių JK dėl verslo sąlygų ir investavimo galimybių Lietuvoje, taip pat dėl įmonių verslo pasiūlymų“, - teigia Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiančio Enterprise Europe Network projekto vadovas Marijus Muralis, todėl buvo sutarta organizuoti Enterprise Europe Network darbuotojų mainų programą, pagal kurią š. m. lapkričio 23-24 d. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose viešėjo Rytų Midlendų rūmų tarptautinių programų vadovas Jan Immel.

Planuojant bendras Enterprise Europe Network veiklas buvo nuspręsta išplėsti bendradarbiavimą tarp pačių organizacijų, kurios priklauso Enterprise Europe Network, pasirašant susitarimo memorandumą.

Susitarimo memorandumas padės sukurti tampresnius ryšius tarp rūmų, o tai paskatins glaudesnį bendradarbiavimą tarp rūmų narių, kurie ieško verslo partnerių ar plėtros galimybių susitarimo memorandumą pasirašiusiose šalyse.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.