fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus PPAR tiesia tiltus tarp Lietuvos ir Ukrainos verslo

Vilniaus PPAR prezidentas Sigitas Leonavičius ir Rūmų generalinis direktorius Almantas Danilevičius balandžio 20 dieną dalyvavo Kijeve (Ukraina) vykusioje konferencijoje „Ukraina ir Lietuva: investicijų ir verslo galimybės“. Renginyje dalyvavo Lietuvos ūkio viceministrė Lina Sabaitienė ir Ukrainos ekonominio vystymo ir prekybos viceministrė Natalia Mykolska, Ukrainos verslo ombudsmenas Algirdas Šemeta, taip pat apie 200 verslo atstovų iš Lietuvos ir Ukrainos

Lietuvos verslui konferencijoje atstovavo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, „Infobalt“ asociacija ir Lietuvos Atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacija. Jų atstovai aktyviai dalyvavo organizuojant darbą grupėse verslui aktualiomis temomis: „Investicijų Lietuvoje ir dvišalių verslo ryšių skatinimas“, „Bendradarbiavimas IT sektoriuje“, „Lietuvos patirties perdavimas energijos efektyvumo ir gamtos aplinkos apsaugos sektoriuose“.

Darbo grupei tema „Investicijų Lietuvoje ir dvišalių verslo ryšių skatinimas“ vadovavo
Sigitas Leonavičius, Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) Lietuvos ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo su Ukraina verslo tarybos pirmininkas, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas. Konferencijos dalyviams jis pristatė Lietuvos verslo ir investicinę aplinką bei galimybes ir pakvietė Ukrainos verslininkus naudotis Rūmais kaip verslo vartais, ieškant bei plečiant verslo partnerių tinklą. Sigitas Leonavičius pabrėžė, kad per pastaruosius metus padarytas solidus įdirbis skatinant, plečiant bei stiprinant ekonominius ir verslo ryšius tarp Lietuvos ir Ukrainos.

„Šiandien padėti stiprūs ir patikimi pamatai, kad mūsų šalių verslininkai pradėtų naudotis bendradarbiavimo ir partnerystės teikiamais privalumais“, - renginio metu kalbėjo Vilniaus PPAR prezidentas ir Lietuvos ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo su Ukraina verslo tarybos pirmininkas. Jis taip pat pristatė Vilniaus PPAR veiklą ir indėlį į dvišalių verslo santykių stiprinimą bei plėtrą ir užtikrino, kad Rūmai ir toliau išlaikys lyderystę kuriant verslo kultūrą, pagrįstą pasitikėjimu, profesionalumu ir pagarba.

Pabrėžtina, kad Vilniaus PPAR aktyviai dirba skleidžiant informaciją Rūmų nariams apie verslo galimybes Ukrainoje, organizuoja verslo misijas, kontaktų muges. Priminsime, kad praėjusį mėnesį naujose Rūmų patalpose jau lankėsi verslininkų delegacija iš Ukrainos. Ieškoti verslo partnerių ar susitikti su jau esamais atvyko 7 Ukrainos įmonių atstovai iš pramonės įrengimų, elektronikos, maisto prekių, kosmetikos gamybos sektoriams, atstovai. Verslininkų susitikimuose dalyvavo daugiau nei 20 Lietuvos įmonių atstovai.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.