Prisijungti

Naujienos

Vilniaus PPAR renginyje netrūko ,,nei duonos, nei žaidimų”

Sportinės ir intelektualinės rungtys, smagi nuotaika, siurprizai ir prizai liejosi per kraštus Europos Golfo klube, kuriame atidaryta Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų vasaros šventė. Paskelbęs šventės pradžią Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius pakvietė visus aktyviai dalyvauti Golfo turnyre ir Proto mūšio rungtyse, bendrauti, dalintis idėjomis ir naujienomis, surasti partnerių ir bendraminčių. Sigitas Leonavičius palinkėjo visiems tęsti pradėtą gražią bendravimo tradiciją ,,be kostiumų”, stiprinti ir plėsti tinklaveiką narių tarpe kuriant šiuolaikišką ir darnią verslo bendruomenę.

Rūmų nariai aktyviai dalyvavo šventėje: pirmą kartą organizuotame Golfo turnyre Rūmų prezidento taurei laimėti šventės dalyviai gavo golfo pradžiamokslio pamokas ir praktiškai išbandė savo naujai įgytus įgūdžius. Kadangi narių tarpe yra ir solidžią golfo patirtį turinčių narių, jie varžėsi atskiroje ,,profesionalų lygoje”.

Golfo turnyro Prezidento taurę laimėjo Sigitas Nemickas (UAB ,,By&N”), antra vieta atiteko Sauliui Remeikai (IĮ,,Sauliaus Remeikos dizaino studija“), o trečia - Vilniaus PPAR prezidentui Sigitui Leonavičiui. Profesionalų lygoje pirmą vietą iškovojo advokatė Renata Janušytė ( R. Janušytės ir A. Meliukštienės advokatų kontora JUSTICION).

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis