fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus PPAR nariai įsteigė Verslo klubą

Sausio 26 dieną Vilniaus PPAR nariai gausiai rinkosi į Verslo klubo steigiamąjį susirinkimą Vilniuje. Beveik penkiasdešimties įmonių vadovai vieningai pritarė iniciatyvai kurti Verslo klubą, kuriame Vilniaus PPAR nariai galėtų dalytis savo idėjomis, pasiūlymais, keistis patirtimi, žiniomis, o svarbiausia – kartu spręsti verslui kylančius iššūkius. Apie pastaruosius klubo atidaryme daug kalbėjo kviestinis svečias Ugnius Savickas, ISM Inobazės vadovas.  Pranešime „INOVUOTI negalima STAGNUOTI“, lektorius ypatingai pabrėžė kūrybiškumo ir nestandartinių sprendimų svarbą šiandieninėje verslo aplinkoje. Pasak lektoriaus, pokyčiai mūsų gyvenime ir aplinkoje vyksta labai greitai, o informacijos kiekiai tokie milžiniški, kad juos tinkamai „apdoroti“ ir priimti teisingus sprendimus tampa vis sunkiau. Todėl rytoj, tiksliau jau šiandien, laimės organizacijos, kuriose nėra hierarchinių struktūrų, kuriose sprendimai priimami greitai, lanksčiai ir drąsiai, o verslo modeliai – pažangūs ir nestandartiniai.

Vilniaus PPAR generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius tikisi, kad narių suburtas Verslo klubas bus sėkmingas, nes paremtas pačių narių iniciatyva ir ambicijomis stiprinti verslo bendruomenę, kuri yra aktyvi dalyvė svarbių procesų, darančių įtaką tiek verslui, tiek visuomenei, tiek valstybės raidai. „Siekiame būti vertės kūrimo grandine, kurioje gimsta naujos idėjos ir iniciatyvos, sumanymai ir sprendimai. Tikiuosi, kad šiandien įkurtas Verslo klubas atliks savo misiją – pažinti, bendrauti ir bendradarbiauti“, – kalbėjo Vilniaus PPAR generalinis direktorius.
Vieni iš Verslo klubo iniciatorių – UAB „Comfort heat“ generalinė direktorė dr. Vyda Mozūriūnienė ir asociacijos „Užupis Creative Cluster“ prezidentas Marius Pareščius pabrėžė, kad didžiausia klubo vertė yra patys nariai, nuo kurių priklausys klubo gyvybingumas ir kuriamas naujas Verslo klubo modelis, orientuotas į vertės kūrimo grandinę tarp narių.

Renginio metu nariai prisistatė ir kalbėjo apie tai, kuo gali būti įdomūs vieni kitiems, kaip apjungiant turimą patirtį bei žinias sukurti naujas galimybes. Vilniaus PPAR Verslo klubo susitikimai vyks vieną kartą per mėnesį, dalyviai bus iš anksto informuojami apie dalyvaujančių įmonių poreikius bei verslo pasiūlymus, išskirtinius pranešimus verslui aktualiomis temomis.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.