fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus PPAR narė – VU Verslo mokykla – jungiasi prie iniciatyvos, pasirašė memorandumą dėl Lietuvos kariuomenės atsargos karių užimtumo didinimo

VU Verslo mokykla prisideda prie karių-veteranų įdarbinimo iniciatyvos. Balandžio 28 d. Lietuvos Respublikos Seime tarptautinės konferencijos „Kodėl buvę kariai tampa lyderiais versle?“ metu buvo pasirašytas memorandumas dėl karių integracijos į civilinį gyvenimą. Pagrindinis šio memorandumo tikslas – siekti, jog darbdaviai sukurtų specialias buvusių karių įdarbinimo programas, numatytų atitinkamos kvalifikacijos, išsilavinimo įgijimo kariams galimybes.

„Didžiausių pasaulio bendrovių patirtis rodo svarų buvusių karių indėlį į sėkmingą verslą. Jų puikiai išsiugdytos savybės suteikia jiems pranašumų darbo rinkoje, o išėjus į atsargą, gali suteikti didelę pridėtinę vertę ne tik verslui, bet ir visai šalies ekonomikai. Visu tuo jie galėtų dalintis ir su studentais“, - sako VU Verslo mokyklos vadovė dr. Birutė Miškinienė.

Vakarų šalyse karo tarnybą baigusieji jau seniai yra vieni geidžiamiausių darbuotojų, puikiai pritaiko įgytas žinias naujose veiklose. Lietuvoje šis projektas inicijuotas kartu su viena didžiausių personalo valdymo kompanijų JAV Strategic Staffing Solutions.Taip pat iniciatyvą palaiko ir projekte dalyvauja Lietuvos pramoninkų konfederacija, Barclays Lietuva, Western Union Lietuva, Vilniaus universiteto Verslo mokyklos ir kitų organizacijų atstovai. Projektą remia R. Juknevičienė, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko pavaduotoja. Tikimasi aktyvaus Kariuomenės, naujos Krašto apsaugos ministerijos vadovybės įsitraukimo, kitų kariškių organizacijų atstovų dalyvavimo.
Balandžio 28 d. Lietuvos Respublikos Seime konferencijos „Kodėl buvę kariai tampa lyderiais versle“ metu memorandumą pasirašė Krašto apsaugos ministerijos, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto, Seimo Ekonomikos komiteto, VU Verslo mokyklos, didžiųjų verslo asociacijų, visuomeninių organizacijų, tarptautinių kompanijų vadovai, universitetų atstovai.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.