fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus PPAR generalinė asamblėja: Verslas, Visuomenė, Valdžia

Kovo 23 dieną Vilniaus PPAR nariai gausiai rinkosi į Rūmų generalinę asamblėją, kurios metu Vilniaus PPAR prezidentas Sigitas Leonavičius pristatė veiklos ataskaitą už 2016 metus „AUGIMAS, ATGIMIMAS, ATSINAUJINIMAS“. Nariai vieningai patvirtino prezidento ir revizijos komisijų ataskaitas, taip pat pritarė finansinei atskaitomybei už 2016 m. ir Vilniaus PPAR biudžetui 2017 metams.

Susirinkusius verslo bendruomenės narius pasveikino LR Ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius, Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, ekonomistas Žygimantas Mauricas skaitė pranešimą „Politikai kiša koją, bet ekonomika juda pirmyn“.

Generalinės asamblėjos metu taip pat buvo pagerbti Rūmų nariai – įmonės ir įteikti specialūs Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų prizai bei padėkos (Bronzos (III laipsnio) „Darbo žvaigždė“, ,,Padėkos ženklas“, LPPAR mažasis „Lietuvos eksporto prizas 2016“).

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos mažasis „Lietuvos eksporto prizas 2016“ įteiktas UAB „Comfort Heat“ direktorei Vydai Mozūriūnienei.

UAB ,,Statybos montavimo darbai“ direktorius Valdas Petronis apdovanotas Bronzos (III laipsnio) „Darbo žvaigžde“, kuri skiriama verslininkams, sėkmingiausiai dirbantiems regionuose bei ženkliai prisidėjusiems prie verslo sąlygų gerinimo šalies regionuose.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos ,,Padėkos ženklas“ įteiktas 11 Rūmų narių. Jis skiriamas siekiant paskatinti ir pažymėti asmenis, nusipelniusius prekybos, pramonės ir amatų rūmų sistemai, įmonių – Rūmų narių vadovams, pripažįstant ir įvertinant jų ilgametį bei nepriekaištingą darbą, kurie remia Rūmų veiklą, garsina ar kitokiu būdu aktyviai dalyvauja jų veikloje.

,,Padėkos ženklu“ apdovanoti:
- UAB ,,Biuro pasaulis“ gen. direktorius Artūras Tuminas;
- Advokatų profesinės bendrijos 3 law ,,Miškinis ir partneriai“ vadovaujantysis partneris dr. Algirdas Miškinis;
- UAB ,,Draugystės“ viešbučio direktorius Ernestas Butrimas;
- VšĮ ,,Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras“ direktorius Mindaugas Černius;
- UAB „ Europuzle“ direktorius Aldas Kikutis;
- UAB Lietuvos parodų ir kongresų centras ,,Litexpo“ direktorius Mindaugas Rutkauskas;
- Mykolo Romerio universiteto profesorius Rimvydas Jasinavičius;
- UAB „Regina“, direktorė Regina Kaupienė;
- UAB firma „Koslita“, gen. direktorius Juozas Beliauskas;
- AB „Montuotojas“ montavimo firma Alytuje, direktorius Klemensas Mitrulevičius;
- Lietuvos ir Vokietijos UAB ,,JOLAND“, direktorius Jonas Vyčas.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.