fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vikingų dienose Suomijoje – riešutų sviestas iš Lietuvos

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad gegužės pabaigoje Turku mieste Suomijoje vykusiame Enterprise Europe Network partnerių organizacijų susitikime „Viking Days 2018“ dalyvavo 47 partnerių organizacijų atstovai iš 10 šalių.

Vilniaus Rūmų atstovai Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė ir Enterprise Europe Network projekto vadovas Marijus Muralis dalyvavo 11 susitikimų, kurių metu partneriams buvo pristatyti įmonių UAB „Rubineta“, UAB „ODA LT“, UAB „Lašų duona“, UAB „Medžio simfonija“, UAB „Evolvo“, UAB „Ekologistika“ ir UAB „Nutvila“ bendradarbiavimo pasiūlymai, užsienio šalių partneriams buvo įteikti riešutų sviesto bandomieji pavyzdžiai.

Renginio metu taip pat buvo pristatomi ir kiti Lietuvos įmonių bendradarbiavimo pasiūlymai, kurie yra paskelbti verslo partnerių paieškos duomenų bazėje, pagal užsienio šalių Enterprise Europe Network partnerių klientų sektorius.

Po renginio partneriai pristatys pasiūlymus savo klientams ir praneš, jeigu bus susidomėjimas Lietuvos įmonių paslaugomis ir gaminiais.

Daugiau apie projektą, padedantį atverti užsienio rinkas, galite sužinoti interneto svetainė http://paramaverslui.eu/ arba kreipdamiesi tiesiogiai į Rūmuose veikiančio projekto vadovą M. Muralį tel. Nr. +370 618 39095, e. paštas marijus.muralis@cci.lt

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.