fbpx

Prisijungti

Naujienos

VERTA SUSKUBTI IR PASINAUDOTI KONKURENCINGUMĄ SKATINAČIOMIS KONSULTACIJOMIS

 

Liko tik kiek daugiau nei metai smulkiajam ir vidutiniam verslui (SVV) pasinaudoti priemone „Verslo konsultantas LT“ ir gauti verslo pradžios ir plėtros konsultacijų išlaidų kompensaciją iki 85 proc.

„Jaunos įmonės, kurios buvo įsteigtos ne seniau nei prieš trejus metus, dar gali spėti pasinaudoti konsultacijomis verslo planavimo, finansavimo šaltinių, rinkodaros, mokesčių ir buhalterinės apskaitos, projektų valdymo ir kitais verslo klausimais ir gauti ES lėšomis finansuojamą konsultavimo išlaidų kompensaciją Pagal priemonę „Verslo konsultantas LT“. Šios verslo skatinimo programos tikslas, jaunoms įmonėms suteikti plataus spektro profesionalias konsultacijas, kurios smulkiam ir vidutiniam verslui padėtų sparčiau augti.

“Įmonės, besikreipiančios dėl šio projekto įgyvendinimo, dažniausiai pasinaudoja procesų valdymo, sutarčių sudarymo, finansavimo šaltinių, įmonės strategijos keleriems metams į priekį sudarymo klausimais”, - teigė konsultacinės įmonės “Preritus sprendimai” vadovas Andrius Šiaudinis.

A.Šiaudinis pažymėjo, jog kompensacijas pagal priemonę „Verslo konsultantas LT“ gali gauti SVV subjektai, veikiantys ne ilgiau kaip trejus metus. Didžiausia kompensacijos lėšų vienam projekto vykdytojui suma – 2000 eurų, o konsultacijos turi būti suteiktos nepertraukiamu laikotarpiu iki 6 mėnesių. Taip pat pažymėtina, kad konsultacijas gali teikti tik įmonės įtrauktos į VŠĮ “Versli Lietuva” verslo konsultantų tinklą.

Iki vienerių metų veikiantiems pareiškėjams, registruotiems Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos miestų savivaldybėse, kompensuojama 75 proc. verslo pradžios konsultacijų išlaidų, kitose savivaldybėse – 85 proc. Nuo vienerių iki trejų metų veikiantiems SVV subjektams ir savo veiklą įregistravusiems Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos miestų savivaldybėse, kompensuojama 65 proc. verslo plėtros konsultacijų išlaidų, kitose savivaldybėse registruotiems SVV subjektams – 75 proc. Nuo vienerių iki trejų metų veikiantiems SVV subjektams taip pat taikoma papildoma sąlyga - ne trumpiau kaip dvylika mėnesių iki paraiškos pateikimo momento turėti apdraustųjų darbuotojų.

 

Daugiau informacijos:

Andrius Šiaudinis

Verslo konsultantų tinklo narys

 

UAB “Peritus sprendimai”

+37069935944

www.peritus.lt; a.siaudinis@peritus.lt

 

 

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.