Prisijungti

Naujienos

Lietuvos įmonių verslo misija į Kremenčiuką (Ukraina)

2017 m. rugpjūčio 22 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Lietuvos Respublikos ambasada Ukrainoje rugsėjo 21 – 23 dienomis organizuoja Lietuvos verslo įmonių atstovų misiją į Kremenčiuką (Ukraina).
Kremenčiukas – stambus pramonės ir prekybos Poltavos srities miestas. Čia koncentruojasi naftos perdirbimo, mašinų gamybos, maisto ir chemijos pramonė. Kremenčiukas yra įsikūręs beveik Ukrainos centre, šalia tokių milijoninių miestų ir regionų kaip Dniepropetrovskas, Poltava, Čerkasai, Krivaj Rogas ir kiti. Miestas turi didžiulį gamybinį potencialą bei didžiulę rinką. Vien tik Poltavos regione - 1,6 mln. gyventojų. Ukrainos verslininkus domina investicijos bei ekonominiai – prekybiniai ryšiai su Europos Sąjungos šalių verslininkais, tarp kurių Lietuvos įmonės turi teigiamą reputaciją.
Misijos metu numatomi susitikimai su Kremenčiuko bei Poltavos srities verslininkais, verslo kontaktų mugė, apsilankymas galimų verslo partnerių įmonėse, dalyvavimas Kremenčiuko miesto dienos renginiuose.
Poltavos srities verslininkai tikisi bendradarbiauti su Lietuvos verslininkais, gaminančiais įrengimus žemės ūkio produktams perdirbti (pienui, daržovėms, vaisiams), taip pat žemės ūkio produktų pirkėjais.

Išsamią renginių programą galite rasti čia.
Anketa, norintiems dalyvauti – čia.

Misijos kaina 1 asmeniui:
rūmų nariams - 700 eurų;
Ne rūmų nariams - 850 eurų.

Į kainą įskaičiuota:
lėktuvo bilietas Vilnius – Kijevas – Vilnius;
viešbutis;
vietinis transportas Ukrainoje;
B2B susitikimų bei misijos organizavimas.

Paraišką - anketą reiktų siųsti iki rugsėjo 8 d. el. adresu: renata.sepete@cci.lt.

Kilus klausimams prašome kreiptis į L.e. tarptautinių ryšių skyriaus vadovės pareigas Renatą Šepetę tel. nr. 8 687 86926.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis