Prisijungti

Naujienos

Verslo misija į Baltarusiją

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai (VPPAR), bendradarbiaudami su Lietuvos Respublikos ambasada Baltarusijoje ir Baltarusijos ambasada Lietuvoje, š.m. kovo 28 – 29 d. organizuoja verslo misiją į Minską.

Misijos metu planuojama aplankyti šias įstaigas:

  • Bendras Baltarusijos – Kinijos projektas – pramoninis parkas „Didysis akmuo“ („Great Stone“). Tai tai 25 km nuo Minsko įsikūrusi ypatingos ekonominės zonos statusą teritorija, užimanti 91,5 kv. km, esanti netoli oro uosto bei geležinkelio. Parke kuriamos gamybinės ir gyvenamosios zonos, verslo bei prekybos ir pramogų centrai, siekiama sukurti šiuolaikinį tarptautinį aukštų technologijų ir inovacijų centrą. Parko rezidentais gali tapti visų šalių įmonės, kurioms žadamos išskirtinės lengvatos ir sąlygos. Numatomi susitikimai su parko „Didysis akmuo“ vadovybe, teisininkais, konsultantais bei reziduojančių jame įmonių atstovais.
  • Baltarusijos prekybos ir pramonės rūmai (https://www.cci.by/). Tai viena didžiausių Baltarusijos verslo asociacijų, jungianti daugiau nei 2000 baltarusiškų, užsienio ir bendrų įmonių. Rūmų nariai pagamina daugiau nei 80 proc. Baltarusijos pramonės produkcijos. Pagrindiniai rūmų tikslai – atstovauti verslo interesus Baltarusijos institucijose bei užsienyje. Tai viena pagrindinių organizacijų Baltarusijoje, kuri gali tapti vartais ieškant šioje šalyje verslo partnerių ir galimybių.
  • Baltarusijos prekių birža (http://www.butb.by/) – viena svarbiausių prekybą Baltarusijoje organizuojančių institucijų. Joje šiuo metu registruota daugiau nei 16 tūkst. įmonių, iš jų 3700 atstovauja 56 pasaulio šalis. Misijos dalyviai turės galimybę susipažinti su biržos veikla, stebėti jos darbą, susitikti su vadovybe bei aptarti bendradarbiavimo klausimus.
  • Lietuvos Respublikos ambasada Baltarusijoje – susitikimas su Lietuvos ambasadoriumi Baltarusijoje Andriumi Puloku, diplomatais, komercijos atašė Julijumi Glebovu.
  • Advokatų kontoros COBALT atstovybė Baltarusijoje – viena sėkmingiausiai Baltarusijoje veikiančių ir didelę darbo patirtį turinti Lietuvos advokatų kontora, teikianti teisines ir konsultacines paslaugas įmonėms, ketinančioms pradėti ar vystyti verslą Baltarusijoje. Misijos dalyviai susipažins su aktualiausiomis Baltarusijos teisinės bazės, reglamentuojančios ekonominius ir prekybinius santykius, naujienomis, turės galimybę padiskutuoti aktualiais teisės aktų taikymo klausimais.

 

Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.

Įmones, pageidaujančias dalyvauti verslo misijoje į Minską, kviečiame kreiptis į VPPAR Eksporto plėtros vadovą Žilviną Abaravičių, el. p. zilvinas.abarvicius@cci.lt, tel. 8~616 38619.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis