fbpx

Prisijungti

Naujienos

Verslo kontaktų susitikimų paroda Taivano sostinėje Taipėjuje!

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų partneriai Taivano išorės prekybos plėtros taryba (TAITRA) maloniai kviečia Rūmų narius ir kitas įmones š.m. liepos 5 - 9 dienomis, dalyvauti „COMPUTEX 2018“ parodoje, vyksiančioje Taipėjaus Pasaulio prekybos centre (Taivanas). Tai viena labiausiai pirmaujančių B2B verslo kontaktų susitikimų parodų visame pasaulyje, suburianti techninės ir programinės įrangos tiekėjus.

 

Siekiant skatinti bendradarbiavimą su Baltijos šalimis, Taivano vyriausybė, suinteresuotoms ICT įmonėms, suteiks 1 standartinio dydžio stendą su įrengimu.

Renginio organizatoriai pažymi, jog ne tik nemokamai suteiks stendą, tačiau ir subsidijuos vandens ir elektros naudojimo išlaidas parodos metu, taip pat padengs iš muitinės pervežamų prekių, reikalingų parodos metu, išlaidas.

Jei Lietuvos įmones neturės galimybės paskirti asmens atstovavimui parodoje, organizatoriai maloniai padėtų pristatyti prekių katalogą ar produkcijos pavyzdžius stende.

 

Šiais metais parodoje dalyvaus 1602 dalyviai iš 28 šalių. Iš viso parodoje veiks 5015 stendų, apimančių visą informacinių bei komunikacinių technologijų (ICT) tiekimo grandinę:

  • IoT zonoje įtraukta speciali "SmarTEX" ekspozicija, kurioje prisistatys tokios įmonės kaip Microsoft, Intel, EDIMAX, ECS, Syscom Group ir kt.
  • Inovacijų ir Startuolių zonoje įtraukta InnoVEX ekspozicija, su daugiau nei 300 startuolių iš 19 šalių.
  • Žaidimų ir virtualios realybės (VR) zonoje naujausius įvykius pristatys beveik 70 dalyvių.

 

Atsižvelgiant į AI, 5G, Blockchain ir kitų augančių technologijų pažangą, COMPUTEX 2018 parodoje bus pristatomos geriausios tarptautinės platformos dalyviams iš viso pasaulio. Šias metais toliau vyks forumai bei konkursai, siekiant palaikyti globalią technologijų ekosistemą:

  • COMPUTEX forume įžvalgomis apie AI, technologijų perspektyvą ir IoT plėtrą dalinsis 15 pasaulinio garso technologijų gigantai ir pionieriai, tarp kurių - NVIDIA, Intel, Gartner, Qualcomm, Ericsson, IBM, ARM, NXP, Amazon, Samsung, SUPERMICRO bei Nacionalinio Taivano Universiteto (NTU) AI laboratorija.
  • InnoVEX forume išgirsite startuolių vizijų nuo Papildytos Realybes (AR), VR, IoT, AI iki debesies paslaugų ir sveikatos priežiūros.
  • COMPUTEX apdovanojimai parodys tarpdisciplinines programas, įrenginius ir sprendimus bei suteiks tarptautinę platformą pramonei.

 

Iškilus klausimams dėl dalyvavimo parodoje bei stendų, prašome kreiptis į p. Herbert Hsu, el. paštas: herbert@tmil.lv

 

Daugiau informacijos apie parodą rasite: https://show.computex.biz/2018/

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.