fbpx

Prisijungti

Naujienos

Verslo kontaktų parodoje Švedijoje lankosi Rūmų nariai

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai kompanijos Straikas, ODA LT, Geld Baltic („SuperGarden“), Prieskonių ambasada, Gardama bei ApiProduktai šiuo metu dalyvauja Švedijoje vykstančioje verslo misijoje, kur vyksta kontaktų renginys “The Nordic Organic & Natural Matchmaking”.

Šis itin populiarus Skandinavijos verslininkų tarpe renginys organizuojamas tarptautinių parodų “Nordic Organic Food Fair” ir “Natural Products Scandinavia” metu.

Parodos skirtas ekologiško maisto ir gėrimų bei sveikos gyvensenos, mitybos, natūralaus grožio ir priežiūros priemonių sektoriaus įmonėms, ieškančioms verslo, technologinio ar mokslinio bendradarbiavimo partnerių užsienyje.

Rūmų įmonių vadovai ir atstovai jau lankėsi pietų Švedijos prekybos ir pramonės rūmuose, kuriuos pristatė regiono vadovė Katarina Jonsson.

Lietuvos garbės konsulas Švedijoje p. Ingmar Ingstad susitikime su Lietuvos delegacija akcentavo, kad verslo ryšius tarp Švedijos ir Lietuvos paspartintų geresnės susisiekimo sąlygos bei aktyvesnė ir pačių lietuvių verslininkų veikla.

„Nišiniai, išskirtiniai geros kokybės produktai, kuriuos gamina Lietuvos įmonės, tikrai gali būti paklausūs Švedijos rinkoje, tačiau lietuviško verslo eksporto galimybes pristabdo informacijos apie Lietuvą stoka pačioje Švedijoje“, - akcentavo garbės konsulas p. Ingmar Ingstad

Misijoje dalyvaujančios Lietuvos kompanijos partneriams Švedijoje planuoja pristatyti savo paslaugas ir gaminamą produkciją. Natūralių gėrimų ir kūdikių maisto gamybos fabriko UAB Straikas pristato beržų sulą, bičių produktų eksportų įmonė UAB ApiProduktai pristato medaus gaminius, kompanija ODA.LT supažindins su gamina kosmetika profesionalams, Geld Baltic pristatys gaminius iš liofilizuotų uogų, Gardama - mėsos gaminius. Prie jau paminėtų kompanijų B2B susitikimuose prisijungė ir UAB Dehidra (gaminanti šalčiu džiovintas braškes) ir iš natūralių uogų ir vaisių gaminamo vyno „Česlovo vynas“ gamintojai.

Kartu su Rūmų nariais misijoje dalyvaujanti Rūmų atstovė – Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė pažymi, kad misijos tikslas – ne tik supažindinti Lietuvos įmones su potencialiais partneriais Skandinavijoje, bet ir pristatyti Lietuvą, kaip patrauklią ekologiškos produkcijos eksporto šalį.

Renginį organizuoja Europos įmonių tinklo („Enterprise Europe Network“) partneriai Švedijoje. Rūmų narių dalyvavimas parodose dalinai finansuojamas įgyvendinant SF projektą „Jungtinis eksportas“.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei „Enterprise Europe Network“ nuotraukos.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.