fbpx

Prisijungti

Naujienos

Verslo Dirbtuvės #InnoBoost’17

Valdymo inovacijų agentūra ir Inovatorių slėnis / Innovator's Valley kartu su Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmais, SMK Socialinių mokslų kolegija, UAB "Talentų namai" ir MB Kokybės klubas kviečia į netradicinį renginį - verslo dirbtuves apie tai, kaip sukurti kitokią verslo idėją, gauti ES paramą ir tapti išskirtiniu rinkoje.

Jeigu jums nusibodo konferencijos ir rimti pranešimai, norite koncentruotos praktinės informacijos - mūsų dirbtuvėse apie svarbius verslui dalykus, paprastai. Jau spalio 6 d. ateikite į pirmą kartą rengiamas netradicines verslo dirbtuves! Net 7 skirtingos dirbtuvės ir 14 profesionalių moderatorių iš verslo, mokslo bei politikos!

Kas yra Verslo dirbtuvės? Tai įvairiais smagiais metodais kalbinama auditorija, profesionalūs moderatoriai, daug praktinės informacijos, diskusijos ir jokių teorinių pranešimų! Tai visai naujas renginių formatas Lietuvoje!

KUO ŠIS RENGINYS KITOKS IR KOKIĄ NAUDĄ GAUSIU?
- gausite 3 skirtingas atmintines su visa informaciją apie: verslo formas, prekės ženklo registravimą, ES paramą. Visa info tik viename lape, viskas sukoncentruota paprastai ir aiškiai.
- gausite nemokamą prisijungimą apie mūsų e-mokymų, kur galėsite rasti papildomos informacijos, straipsnių, nuorodų ir kitų patarimų.
- gausite galimybę išgirsti naujausią info apie inovacijų skatinimą, ES paramą inovacijoms versle, marketingo gudrybes, socialinį verslą ir daug kitų naujienų.
- gausite unikalią galimybę sudalyvauti "blic" konsultacijose. 7 min su jums svarbiu ekspertu, konkrečiai tik jums ir apie jūsų verslą.

VERSLO DIRBTUVIŲ KRYPTYS:
Rinkos – rinkos analizė ir ateities perspektyvos, eksportas;
Kliento – kliento profilis, koks jis Jūsų versle;
Verslo fantazijų – idėjos versle, kuria kryptimi Jums augti;
Inovacijų – finansavimo galimybės įmonių inovacijoms;
Storytellingo – prekės ženklo istorija, kaip įtraukti klientus;
Socialinių tinklų – klientų lojalumo kūrimas, kaip išnaudoti FB nemokamai;
Socialinio verslo – kas tai yra ir kaip jis keičia pasaulį.

Daugiau informacijos apie dirbtuves ir Blic konsultacijas www.innovate.lt

Jūsų investicija: 29 eur Studentams tik 21 eur.
Bilietai: https://tickets.paysera.com/lt/event/verslo-dirbtuves-innoboost-17

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.