fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vadovų verslo klubas: investicijos ir investuotojai

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės nariai gausiai rinkosi į vakar (2019 03 28) vykusį Vadovų verslo klubą.

LR Ekonomikos ir inovacijų viceministrė p. Jekaterina Rojaka bei Investuotojų forumo vykdančioji direktorė p. Rūta Skyrienė Rūmų nariams pristatė įmonėms svarbias temas apie ES investicijas, galimybę pasinaudoti teikiama ES fondų nauda, naujus kvietimus paramai gauti bei pagrindines taisykles, kaip bendrauti su investuotojais, veikiančiais Lietuvoje ar ruošiančiais čia ateiti.

LR Ekonomikos ir inovacijų viceministrė p. J. Rojaka dalinosi informacija, kokius europinius „vitaminus“ norinčioms augti įmonėms siūlo ir dar pasiūlys Ministerija, o Investuotojų forumo vykdančioji direktorė p. Rūta Skyrienė, asmeniškai pažįstanti didžiausius šalies investuotojus, pasidalino praktiniais patarimais, kaip bendrauti su potencialiais investuotojais, kokie jų lūkesčiai Lietuvoje, kuo Lietuvos įmonės gali būti patrauklios investuotojams, kokias klaidas darome bendraudami su užsienio partneriais.

Vadovų verslo klubo susitikimą moderavo Rūmų viceprezidentė, Vilniaus Universiteto Verslo mokyklos vadovė dr. Birutė Miškinienė.

Rūmų bendruomenės atstovai gausiai klausinėjo prelegenčių, dalijosi savo patirtimi bendraujant su valdžios  institucijomis paramos gavimo procese.

Rūmų bendruomenės narius vienas iš vakaro temos idėjos autorių – Rūmų narys Marius Pareščius supažindino su savo veikla bei siekiu kandidatuoti į Europos Parlamentą, kuriame būtų aiškiai girdimas ir Lietuvos verslo balsas.

Naujiems Rūmų nariams – įmonei „Firma.LT“ (vadovė - Kristina Staniulė), VšĮ Draudimo ir rizikos institutas (vadovė - Aleksandra Lezgovko) bei bendrovei „Medilita“ (vadovė - Jolita Barkauskienė) Rūmų generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius įteikė narystę Rūmuose patvirtinančius pažymėjimus.

„Džiaugiamės dalyvių gausa Verslo vadovų klube ir dėkojame nariams už pateiktus vertinimus. Rūmai nuoširdžiai dėkoja LR Ekonomikos ir inovacijų ministerijai bei jos atstovei – viceministrei p. Jekaterinai Rojakai, Investuotojų forumo vykdančiajai direktorei p. Rūtai Skyrienei ir Rūmų viceprezidentei p. Birutei Miškinienei už didžiulę pagalbą, organizuojant šią diskusiją“, - pažymi Rūmų gen. direktorius.

Renginys vyko jaukiame viešbutyje „Vilnia“, kuris taip pat įsiliejęs į Rūmų bendruomenę.   

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis