fbpx

Prisijungti

Naujienos

Ukrainos verslininkai ieško partnerių Lietuvoje

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kovo 21 d. priėmė  verslininkų delegaciją iš Ukrainos. Tai pirmoji užsienio verslininkų delegacija naujosiose Vilniaus PPAR patalpose. Ieškoti verslo partnerių ar susitikti su jau esamais atvyko 7 Ukrainos įmonių, atstovaujančių pramonės įrengimų, elektronikos, maisto prekių, kosmetikos gamybos sektoriams, atstovai. Ukrainos delegacija atvyko į Vilnių pagal projektą „Ukrainos intensyvi eksporto programa“. Programos vadovas Dmytro Mirošnikov pažymėjo, kad vykdydami šią  programą jie ne tik padeda Ukrainos įmonėms rasti naujų partnerių užsienyje, bet gali padėti ir Lietuvos įmonėms patekti į Ukrainos rinką.

Renginio dalyvius pasveikino Vilniaus PPAR prezidentas dr. Sigitas Leonavičius, kuris akcentavo ilgalaikius ir glaudžius ryšius tarp Ukrainos ir Kijevo prekybos ir pramonės rūmų bei Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų, Lietuvos pramonininkų konfederacijos ir Ukrainos verslininkų sąjungos bei abiejų šalių verslininkų.

Ukrainos Respublikos ambasadorius Volodymyr Jasenkivskyi,  sveikindamas dalyvius taip pat pasidžiaugė nuolat augančia Ukrainos ir Lietuvos prekybos apyvarta, nuoširdžiai dėkojo visai lietuvių tautai už pagalbą ir palaikymą, sprendžiant Ukrainai skaudžias problemas.  Renginyje taip pat dalyvavo Ukrainos ambasados  komercijos patarėjas Volodimyr Bihun, kuris aktyviai bendravo su abiejų šalių verslininkais. Susitikimuose dalyvavo daugiau kaip 20 mūsų šalies įmonių atstovai.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.